som zufala, POMOZTE prosim II

Príspevok v téme: som zufala, POMOZTE prosim II
sjella

Ahojte. Pre tych, ktori nevedia, o co ide, precitajte si:www.zdravie.sk tam je uvod do mojho pribehu. Nuz a co ma trapi: cele rozuzlenie je, ze chlapec sa vratil,je koniec... v podstate som nedostala padny dovod, ale take to klišé, ktore vlastne niekedy klise nie je, lebo je to pravda.. Povedal, ze teraz najblizsi rok ziaden vztah nechce, lebo bude mat toho vela a casu malo... Viem, trapne, ale trochu mu to beriem.. kedze konci a ide rozbiehat vela veci(o kt. viem uz dlho) bude mat toho casu malo. No a potom to druhe: ze ochladol... No a este rozuzlenie: nikoho nema.. len tam niekoho stretol, ale vraj nebola pre neho vhodna.. takze sme kamarati, ja ho lubim.. Teda podla vsetkeho to tak je.. Inak by som sa asi citila normalne.. Ked sme sa vtedy stretli, tvarila som sa kludne, ze som v pohode,ze zvladam.pravda je vsak ina. Obcas mam pocit, ze aj napriek tomu, co vyviedol, ho chcem s5 :( Ked sme spolu naposledy boli, strasne mi chybal.. NO a najnovsie mi mysel zamestnavaju otazniky, ze ci naozaj je vsetko stratene, ci naozaj sa s tym neda nic robit.. Totiz o nic som sa nepokusila.. len som novu situaciu prijala..Povedala som mu, ze nemam problem s tym byt jeho kamoska,ale asi je pravda inde:( Nuz a od vas chcem, aby ste mi povedali vas nazor: ci to mam skusit (ked totalne zabudnem na to, ze mam nejaku hrdost) a zabojovat a ak ano, tak ako... Este doplnujuce info: odisiel 23.5., siblo mu niekedy v pokde augusta a stretli sme sa 25.9., dva dni po navrate domov. odvtedy sme sa videli 2krat. DAKUJEEEEEEEM

giv

no,ziskavat si ho spat sexom,tak to sa mi nezda najlepsie.mozno tymi kratkymi rozhovromi v telefone ano,nech zrazu zisti,ze ho nechces,ze je ti lahostajny a snad ho to prebudi.ale sexom nie.este by sa stalo,ze bxy ta mal iba na sex, alebo ze by ta uz uplne nechcel.ale jednoznacne viem,ze chalani nechcu baby,co sa im natiskaju same.on by mal o teba bojovat.predstieranim nezaujmu ho mozno motivujes,aby zacal ziarlit na niekoho imaginarneho a uvedomil si,co straca.lebo mozno mysli,ze stale ta moze mat,ak si zmysli,ak vidi na tebe,ze si pripravena kedykolvek na jeho rozhodutie byt znovu jeho.

sese

je to strasne aj ja som to prezivala pred 3 tyzdnami zies to tak bolo no najprv som plakala pred nim a povedalala ze ho milujem .... a potom som sa tverila ze ma to nezaujma vzdy sme spolu volali a ja som vzdy len kratko s nim volala vzdy som povedala ze idem upratovat a nech sa ma krasne a hned potom som mu povedalal "DOBRE TEDA JA UZ IDEM OKI CAU PAPA" a potom ked som to robila asi cca3 dni tak hned bol iny zacal on rospravat ze mam zostat chce somnou rospravat a ze mu chybam a takkk no bola som happy.ale nedalal som to najavo a vypitovalal som sa o com chce kecat.a hned ze milujem ta :).tak sa mi to oplatilo a teras je to este krajsie ako pred tym a strasne ziarlil a ziarly ze som chodila von s niekym vtedy si to uvedomil .tak nezufaj a bojuj tak aby to nezistil a skus mu najprv povedat ze sa na neho tesis ked budete spolu ze chces snim vyskusat vela veci a ze mas na neho chut.viem ze je to trocha trapne a od veci ale ked som to ja mu povedalal "ze milacik mam na teba chut tesim sa ked sa budeme milovat chcem s tebou anal uz po predu som vedela co by chcel strasne vyskusat a co ho vzrusovalo sak sme spolu uz nieake tie roky 2:)) tak jeho tuzby som vyuzila takym sposobou a od vtedy chcel aby som prisla za nim on je ties v anglicku a ja som bola koli nasmu vstahu na sk .myslela som ze uz je konec tak som myslela ze zostanem uz na sk a jeho pomaly neuvidim bol to strasny pocit .no tak som potom o tyzden prisla a prekvapene sa choval tak milo a dobre ze som myslela ze sa mi to sniva od vtedy ma stale obyma stale mi hovori ze ma miluje ..... mozno s mojho pribehu aspon nieco pochopis:))) no v kasdom pripade ho poznas ty velmi dobre -myslim toho tvojho takze vies ako sa mas chovat aby si ho zyskala len nehraj na neho ze chces ineho alebo tak lebo potom by si sa mu len zhnusila.v kasdom pripade ti drzim palce a daj vediet co a ako papapap

crazynka:)

otr, a toto si preco napisal? Pretoze sjella stale lubi svojho ex urcite nie je to ako ju castujes. Tak sa nad tym zamysli. Sjella je jednoducho smutna pre lasku, lubi a dufa. A ja jej drzim palce. Sice som pisala, ze to nevidim ruzovo...ale aj tak jej zelam aby jej to vyslo.

sjella

ty si si asi myslela ze sa to dalo doporiadku a sme spolu.. Nuz, nie.. :-) bohuzial.. len som si zase uvedomila ze ho lubim...

sjella

dnes som s nim bola. Bol uplne nadherny.. :-( opat to bol ten clovek, akeho som poznala.. Nezmenil sa, hoci mi na chvilu davnejsie pripadal zmeneny(v negativnom zmysle) Lubim ho!!! :-(((( chcem ho spat.. :-( PS:pojdeme spolu do divadla v decembri.. ja sa asi zblaznim!!!!! :-( nemozem s nim nebyt kamaratka... co si mam pocnut?