som zufala, POMOZTE prosim II

Príspevok v téme: som zufala, POMOZTE prosim II
sjella

Ahojte. Pre tych, ktori nevedia, o co ide, precitajte si:www.zdravie.sk tam je uvod do mojho pribehu. Nuz a co ma trapi: cele rozuzlenie je, ze chlapec sa vratil,je koniec... v podstate som nedostala padny dovod, ale take to klišé, ktore vlastne niekedy klise nie je, lebo je to pravda.. Povedal, ze teraz najblizsi rok ziaden vztah nechce, lebo bude mat toho vela a casu malo... Viem, trapne, ale trochu mu to beriem.. kedze konci a ide rozbiehat vela veci(o kt. viem uz dlho) bude mat toho casu malo. No a potom to druhe: ze ochladol... No a este rozuzlenie: nikoho nema.. len tam niekoho stretol, ale vraj nebola pre neho vhodna.. takze sme kamarati, ja ho lubim.. Teda podla vsetkeho to tak je.. Inak by som sa asi citila normalne.. Ked sme sa vtedy stretli, tvarila som sa kludne, ze som v pohode,ze zvladam.pravda je vsak ina. Obcas mam pocit, ze aj napriek tomu, co vyviedol, ho chcem s5 :( Ked sme spolu naposledy boli, strasne mi chybal.. NO a najnovsie mi mysel zamestnavaju otazniky, ze ci naozaj je vsetko stratene, ci naozaj sa s tym neda nic robit.. Totiz o nic som sa nepokusila.. len som novu situaciu prijala..Povedala som mu, ze nemam problem s tym byt jeho kamoska,ale asi je pravda inde:( Nuz a od vas chcem, aby ste mi povedali vas nazor: ci to mam skusit (ked totalne zabudnem na to, ze mam nejaku hrdost) a zabojovat a ak ano, tak ako... Este doplnujuce info: odisiel 23.5., siblo mu niekedy v pokde augusta a stretli sme sa 25.9., dva dni po navrate domov. odvtedy sme sa videli 2krat. DAKUJEEEEEEEM

damaxy

bolo by mi luto keby sa dve vase duse nestretli.Ja myslím,že netreba sa vyhýbat a skús ho pozorovat cez iné okuliare.Je to tazké.No co je lahké je zasa dostupné.

sjella

Hmmm teraz mi tak napadlo.. Bodaj by som sa zamilovala do ineho a bola s nim stastna.. A ked sa potopm "dotycny" zobudi, bude uz prilis neskoro... mozno si vtedy zacne trieskat hlavu o mur...nie ze by som mu to priala..

damaxy

sjella,skús dat citom dovolenku.Zavri ich nejakým spôsobom a čakaj.Lebo sa môže lahko stat aj taká blbá vec,že sa ho vzdáš rozumom nerozumom jednoducho ho odprevadíš zo života.Chlapec sa však jedno ráno zobudí,zistí,že všetko stihol porobit a povie si ved ja som skoro zabudol na milovanú osobu.Sjella kde si? a tak sa cesty vašej lásky minú.Daj tomu čas a až potom uzavri,navždy pre svoj pokoj a pre miesto na novú lásku.

alty1001

To je ale úplne v poriadku,že to tak cítiš ako to cítiš.Ved si prechovávala k niekomu cit,mala si v niekom dôveru dokonca si zrejme veľmi ale veľmi milovala.Citom sa človek neubráni, hlavne ked sa týka lásky.No ešte jedna rada.Myseľ je myseľ a cit je cit.Ako budeš myslieť tak budeš cítiť.Ked príde všetko z mysle do srdiečka to potrvá.Preto je ozaj dôležité, aby si myslela pozitívne na svoj a len tvoj buducí život.

alty1001

Ešte jedna vec na margo toho tvojho prístupu k tomu kamarátstvu.Podľa mňa, je nemožné aby sa človek opustený, kamerátil s človekom tesne potom čo sa rozišli.Samozrejme pokial ho mal rád.Tým ti teraz chcem povedať,že to neznamená teraz, že ho máš teda pri stretnutí ignorovať.Ale je dôležité aby si si hlavne nedávala žiadnu šancu na datie sa dokopy.Pretože ak to on bude cítiť opačne tak teba to bude zranovať oveľa viac.Je veľmi dôležité hlavne pre tvoju budúcnosť Sjella sa od toho odosobniť.Inak sa budeš trochu ťažšie dostávať do predu a z tých stálich pocitov.Ak mi neaký pravopis újde tak sa ospravedlňujem.

sjella

hej hej, alty, pravdu mas.. ale momentalne ostava len pri konstatovani, ze to tak je.. nepomaha to.. a neviem sa nijak zariadit...

crazynka:)

Vies sjella, je to na tebe. My ti tu radi poradime, ale konecne stanovisko musi vyst s tvojho srdiecka. Snad sa ti to nejako podari, dat dokopy PRE aj PROTI aby si zistila, ktorá je ta spravna cesta.

alty1001

Cit, to je najháklivejšia,najúžasnejšia,ale zároveň najkrehkejšia vlastnosť človeka.Ono je pravda ,že časom sa veľa vecí dokáže vyriešiť a bez toho aby sme museli pridať ruku k dielu.Si určite mladá krásna žena,že?No tým ťa nechcem povzbudzovať k tobu,že si nájdeš aj iného chalana,dobre viem, že teraz by to nemalo zrejme zmysel.Chcel som ti len pripomenúť,že najdôležitejší človek pre teba si sama Ty Sjella.Človek je jedinečná bytosť aj ty si jedinečná.