som zufala, POMOZTE prosim II

Príspevok v téme: som zufala, POMOZTE prosim II
sjella

Ahojte. Pre tych, ktori nevedia, o co ide, precitajte si:www.zdravie.sk tam je uvod do mojho pribehu. Nuz a co ma trapi: cele rozuzlenie je, ze chlapec sa vratil,je koniec... v podstate som nedostala padny dovod, ale take to klišé, ktore vlastne niekedy klise nie je, lebo je to pravda.. Povedal, ze teraz najblizsi rok ziaden vztah nechce, lebo bude mat toho vela a casu malo... Viem, trapne, ale trochu mu to beriem.. kedze konci a ide rozbiehat vela veci(o kt. viem uz dlho) bude mat toho casu malo. No a potom to druhe: ze ochladol... No a este rozuzlenie: nikoho nema.. len tam niekoho stretol, ale vraj nebola pre neho vhodna.. takze sme kamarati, ja ho lubim.. Teda podla vsetkeho to tak je.. Inak by som sa asi citila normalne.. Ked sme sa vtedy stretli, tvarila som sa kludne, ze som v pohode,ze zvladam.pravda je vsak ina. Obcas mam pocit, ze aj napriek tomu, co vyviedol, ho chcem s5 :( Ked sme spolu naposledy boli, strasne mi chybal.. NO a najnovsie mi mysel zamestnavaju otazniky, ze ci naozaj je vsetko stratene, ci naozaj sa s tym neda nic robit.. Totiz o nic som sa nepokusila.. len som novu situaciu prijala..Povedala som mu, ze nemam problem s tym byt jeho kamoska,ale asi je pravda inde:( Nuz a od vas chcem, aby ste mi povedali vas nazor: ci to mam skusit (ked totalne zabudnem na to, ze mam nejaku hrdost) a zabojovat a ak ano, tak ako... Este doplnujuce info: odisiel 23.5., siblo mu niekedy v pokde augusta a stretli sme sa 25.9., dva dni po navrate domov. odvtedy sme sa videli 2krat. DAKUJEEEEEEEM

sjella

Hmmm, myslim, ze by som onho chcela zabojovat :-(( Viem, ze je to somarina... ale mozno aj napriek tomu.. co vy na to? albo myslite, ze je to uz v kybli a zbytocna moja snaha?

sjella

vcera mi pisal, ze im zomrel havo (lubili ho :-) ) a aj jeho mamina mi to pisala.. su smutni... ale to len tak by the way... no.. povedala som si, ze je na tahu on.. uz mu nepisem, neozyvam sa mu.. cakam co urobi on.. a ak nic, nic sa nestane.. Skratka, je na rade on.. Len skoda, ze som si to neuvedomila uz davnejsie...

freescito

veru moja najlepšie bude obmedziť kontakt na minimum resp. žiaden to fakt pomáha mám za sebou 6 ročný vzťah plný takéhoto trápenia a napokon mi pomohla jediná vec a to žiaden kontakt maximálne sms na sviatok.. no od vtedy sú už 3 roky a ja som šťastne vydatá za muža ktorého som síce nepoznala dlho ale cítim že stálo za to sa odpútať od vzťahu ktorý nemá budúcnosť. :-D

wena

sjella moj nazor na to je, ze by bolo lepsie sa nestretavat. ked s nim nebudes, skor nanho zabudnes a nebude ta zranovat byt v jeho pritomnosti. urcite je to tazsia cesta, ale skor sa ti uzdravi srdiecko.

sjella

jajaj.. Opat raz mam pocit, ze tta veta: chcem aby sme boli priatelia, je len formulka... vzdy som si to myslela ale tak troska som dufala, ze s nim to bude ine.. mam pocit, ze na to uplne kasle.. tak sa mi zda,ako keby som sa ja spravala tak, ako by sa mal on a on tak, ako by som sa mala ja.. Vlastne.. ked sa nad tym tak zamyslim, tak som to ja, kto sa snazi o kamaratwstvo.. A asi je na case, ci mi take "kamaratstvo" stoji za to...

rasto

si myslim, ze ked ti povie, ze nechce vztah, lebo ma toho vela, je to jasna vyhovorka.
preco mu tvrdis, ze nemas problem byt jeho kamoska, ked ten problem mas?
asi ta uz nechce, ale mala by si to este skusit, ked on je taky nerozhodny.

sjella

kamarati moji, bola som na vylete v prahe na 4 dni a velmi mi pomohol... Dokopy nic som tam nerobila, len lenosila, ale mam po nom nejaky lepsi pocit.. A dnes som toho "svojho" stretla nahodne na ulici a necitila som sa tak strasne ako naposledy..

wena

a este k tomu tvojmu slnieckovskemu kamaratovi. ja som mala takeho par rokov. a teraz spolu chodime :) a je nam krasne. keby mi to niekto povedal,ze budeme spolu chodit, tak by som sa len zasmiala, ze chacha ja a on? NIKDYYY. a vidis.