som zufala, POMOZTE prosim II

Príspevok v téme: som zufala, POMOZTE prosim II
sjella

Ahojte. Pre tych, ktori nevedia, o co ide, precitajte si:www.zdravie.sk tam je uvod do mojho pribehu. Nuz a co ma trapi: cele rozuzlenie je, ze chlapec sa vratil,je koniec... v podstate som nedostala padny dovod, ale take to klišé, ktore vlastne niekedy klise nie je, lebo je to pravda.. Povedal, ze teraz najblizsi rok ziaden vztah nechce, lebo bude mat toho vela a casu malo... Viem, trapne, ale trochu mu to beriem.. kedze konci a ide rozbiehat vela veci(o kt. viem uz dlho) bude mat toho casu malo. No a potom to druhe: ze ochladol... No a este rozuzlenie: nikoho nema.. len tam niekoho stretol, ale vraj nebola pre neho vhodna.. takze sme kamarati, ja ho lubim.. Teda podla vsetkeho to tak je.. Inak by som sa asi citila normalne.. Ked sme sa vtedy stretli, tvarila som sa kludne, ze som v pohode,ze zvladam.pravda je vsak ina. Obcas mam pocit, ze aj napriek tomu, co vyviedol, ho chcem s5 :( Ked sme spolu naposledy boli, strasne mi chybal.. NO a najnovsie mi mysel zamestnavaju otazniky, ze ci naozaj je vsetko stratene, ci naozaj sa s tym neda nic robit.. Totiz o nic som sa nepokusila.. len som novu situaciu prijala..Povedala som mu, ze nemam problem s tym byt jeho kamoska,ale asi je pravda inde:( Nuz a od vas chcem, aby ste mi povedali vas nazor: ci to mam skusit (ked totalne zabudnem na to, ze mam nejaku hrdost) a zabojovat a ak ano, tak ako... Este doplnujuce info: odisiel 23.5., siblo mu niekedy v pokde augusta a stretli sme sa 25.9., dva dni po navrate domov. odvtedy sme sa videli 2krat. DAKUJEEEEEEEM

wena

a k tomu kamaratstvu po rozchode. moj priatel sa so svojou byvalou stretava. on k nej uz ochladol, ale myslim, ze ona este nie. je to asi take kamaratstvo v uvodzovkach. myslim, ze ona by ho rada ziskala spat. nie som na jej mieste, ale ja by som taketo kamaratstvo asi nezvladla. ako tu uz aj niekto pisal, ze ma chut ho objat a tak. musi to byt pre nu velmi tazke. ale zas na druhej strane je asi rada, ze moze byt s nim aspon takto. je to tazkeee

wena

sjella ja by som sa s nim skusila porozpravat. ale s hrdostou!!! nie mu vyplakavat na pleci (teda ak to aspon troska pojde). totiz ja ked som sa rozisla so svojim ex, on sa uplne odmlcal. vravel mi potom, ze sa nedokazal so mnou vtedy stretnut, ze potreboval cas, ze ho to velmi bolelo. myslim, ze keby vtedy za mnou prisiel, tak by som to este vyskusala. neviem ako by to dopadlo, ale pokus by asi bol. uvidis ako sa zachova a aspon si nebudes musiet vycitat, ze si sa o to nepokusila.

eviak

sjella som na tom skoro tak isto ako ty :( no ale budeme sa kvoli nim trapit?! ano, ale s tym nic nenarobis :) je dobre ze ho nestretavas, ja ho stretavam a obcas mam chut sa na neho vrhnut a pod. a nerobi mi to dobre.. aj ked sa tvarim ze mi to je jedno..
hlavy hore, oni si raz tie svoje budu trieskat o mur ze co to spravili ked sa s nami rozisli.. tak! :)

sjella

zacinam mat pocit, ze ma vo vnutri uplne tlaci, ze som mu nepovedala vsetko co si o tom myslim... neviem ale ci by bolo rozumne mu to teraz vykricat... ale ak to takto z jeho trany pojde dalej, kaslem na to co je spravne a pekne krasne mu to poviem