Hyperventilacna tetania?

Príspevok v téme: Hyperventilacna tetania?
Kvetka

Viackrát sa mi stalo v autobuse alebo aute,ze mi bolo neuveritelne zle.Nikdy som nezazila take pocity.Strpli mi ruky,nohy,celá sánka,a prsty mi vykrútilo do strán.Zvlásť pocity: zdalo sa mi,ze nie len odpadnem,ale mala som pocit ze rovno ZOMRIEM!!!Vobec neprehanam,ale odpadnutie neprichaczalo pri tomto stave do uvahy,bola som presvedcena,ze este chvilu a zomriem.Preslo to,ked som vysla z dopravneho prostriedku a poriadne som sa rozdychala.
Lekar ma vypocul a mlcky napisal do karty "priznaky Hyperventilacnej tetanie". To je vsetko,co viem.Ani sa nevyjadril co s tym, ako to liecit.
Iny lekar povedal,ze je to iby psychika a nemam sa sustrdovat na seba???Nesustredovala som sa na seba!
Ma niekto viac info o tetanii?

[zruseny12]

to by sme zleniveli,keby stale boli sviatky,ja som mala sviatkou dost,som rada,ze mozem chodit do prace...aj ty sa maj fajn aj kocurik nech sa ma krasne u nas je krasne,ale tiez aj prsalo...Pa

icka

mariaa:Riško je už čulejší,teraz spí.Ja som bola v kostole a dáko ma pobolieva hlava.Asi z počasia, nejak sa zamračilo a pohrmieva.V robote toho bolo veľa.A zajtra ma tiež čaká to isté.Škoda že nie sú sviatky každý druhý deň.To by bolo čo?Tak sa maj a drž sa .

[zruseny12]

Ahoj icka....pekny podvecer ti prajem....no co je z kocurikom?uz je v pohode?a ty sa mas ako?ja ok.ked nepocitam,ze ma boli chrbat,ale to uz si ani nevsimam,lebo on boli i ked lezim,nedavno som prisla z prace,nieco som porobila a teraz trocha oddychujem...ako si travila den ty?

icka

Mariaa:No dúfam to môjmu Riškovi prejde,už je kus čulejší.akurát mi behá po klávesnici.Páči sa mu keď to klepoce.nemôžem už písať lebo si obtiera hlávku o ruku a nedá sa mi písať .Ahoj

[zruseny12]

icka,to su taky zlaty clenovia rodiny,ze?ja som vzdy ked som sla vesat pradlo tak jedna kocicka sa stale obsmietala okolo mna,a pes len cakal kedy si sadnem a uz mi bol na kline...sranda a ze zvierata su hlupe,su mudrejsi a citlivejsi ako ludia...pozeram na Bety...je sranda...:0)))))....potom budem vysavat...

icka

mariaa:no ten náš aj spáva s nami.On si spí tam kde chce,raz pri mne a zas pri synovi v detskej.Je náš maznoš aj so psom.Psa máme zlatého retviera a on na kocúrika strašne žiarli ale inak sa majú radi.

[zruseny12]

tak,ked idem skoro spat tak potom som aj vyspata skoro,mne sa par krat stalo,ze som spala dlho ale iba par krat...inak ja som stale taka,nemozem dlho spat,ale potom niekedy cez obed to dohanam,len teraz asi tazko odkedy som zacala chodit do prace,mentolova zuvacka ma stale preberie v praci...:0))))).......pomaha mi...inak je mi luto s tym kocurikom...my sme raz mali 5maciciek a prisli sme k nim ako slpy k husliam...take zlate macicky...je to ako clen rodiny,ze?

icka

mariaa:Ako to môžeš vstáť tak skoro ráno?Ja som spala tiež slabšie,máme chorého kocúrika,tak som ho v noci kontrolovala.Ak sa mu do večera nezlepší,tak pôjdem s ním k zverolekárovi do susednej dediny.

[zruseny12]

Ahoj ICKA,no nikdy som nechapala,ako sa niekto moze tak rozculovat pri TV nad nejakym zapasom...ja som aj niekedy sportovala,chodila behat atd.ale sport ma nikdy nezaujimal...:0(((((......inak ja som vcera uz o 21:30davno spala...lebo som bola unavena,rano som bola hore uz o 3hod.Tak ti prajem dnes krasny den...pa

icka

mariaa:ahoj.Keď som prišla z práce rak som trochu riadila.A teraz cvičím cviky na krč.chrbticu.Manžel sa rozčuluje nad hokejom ide ho vychytiť.No nedá sa to počúvať,tak asi pôjdem spať.tak sa maj a dobrú noc.