Hyperventilacna tetania?

Príspevok v téme: Hyperventilacna tetania?
Kvetka

Viackrát sa mi stalo v autobuse alebo aute,ze mi bolo neuveritelne zle.Nikdy som nezazila take pocity.Strpli mi ruky,nohy,celá sánka,a prsty mi vykrútilo do strán.Zvlásť pocity: zdalo sa mi,ze nie len odpadnem,ale mala som pocit ze rovno ZOMRIEM!!!Vobec neprehanam,ale odpadnutie neprichaczalo pri tomto stave do uvahy,bola som presvedcena,ze este chvilu a zomriem.Preslo to,ked som vysla z dopravneho prostriedku a poriadne som sa rozdychala.
Lekar ma vypocul a mlcky napisal do karty "priznaky Hyperventilacnej tetanie". To je vsetko,co viem.Ani sa nevyjadril co s tym, ako to liecit.
Iny lekar povedal,ze je to iby psychika a nemam sa sustrdovat na seba???Nesustredovala som sa na seba!
Ma niekto viac info o tetanii?

[zruseny12]

icka,poznam to aj my po opekacke sme vsetko zhodili a rovno do kosa...na pranie...tak sa maj krasne...pa....zajtra ksasny a prijemny prac.den.

icka

mariaa:tak už sme skončili opekanie,teraz si môžeme poumývať vlasi,a pripraviť sa na ráno do práce,bolo vonku fain .Ahoj a dobrú noc.

[zruseny12]

Ahoj icka,diky za opytanie,mam sa ok,v praci bolo normalne,len ako a potvoru den predtym vecer som dostala menzes a nespala som celu noc,ale nejak som to zvladla...inak mna tiez poboliavaju kosti klby..ale da sa to vydrzat,uz to ignorujem...tu bolest...a hlavne aj pri zmene pocasia to citim...prajem ti krasny den...

icka

mariaa:tak ako bolo dnes?Ja som bola s otcom u doktora,má v kolene vodu,tak mu to museli vytiahnuť.Dnes ma nejak bolí krčná.A ako bolo v práci?

[zruseny12]

ahoj icka,ty vies lepsie ako ja ako to je...lebo ty sa poznas najlepsie...ja len tak vies,ze ked je clovek v stresse tak viac je...ale je to aj naopak...niekto ked je v stersse tak neje vobec...pekny vecer ti prajem...

icka

mariaa:pri mojom podnikaní je to aj o strese.Ale moja známa má iba26 rokov má tie isté lieky a tiež pribrala veľa kíl.Dokonca chodíme k rovnakému doktorovi.Si predstav že ona bola ako papek a teraz je je naozaj dosť ale nechcem jej to hovoriť lebo je mladá a ona by rýchlo vysadila AD.