Hyperventilacna tetania?

Príspevok v téme: Hyperventilacna tetania?
Kvetka

Viackrát sa mi stalo v autobuse alebo aute,ze mi bolo neuveritelne zle.Nikdy som nezazila take pocity.Strpli mi ruky,nohy,celá sánka,a prsty mi vykrútilo do strán.Zvlásť pocity: zdalo sa mi,ze nie len odpadnem,ale mala som pocit ze rovno ZOMRIEM!!!Vobec neprehanam,ale odpadnutie neprichaczalo pri tomto stave do uvahy,bola som presvedcena,ze este chvilu a zomriem.Preslo to,ked som vysla z dopravneho prostriedku a poriadne som sa rozdychala.
Lekar ma vypocul a mlcky napisal do karty "priznaky Hyperventilacnej tetanie". To je vsetko,co viem.Ani sa nevyjadril co s tym, ako to liecit.
Iny lekar povedal,ze je to iby psychika a nemam sa sustrdovat na seba???Nesustredovala som sa na seba!
Ma niekto viac info o tetanii?

RNG

tetania je nedostyatok mineralov, tj telo si ich odburava z kosti. Takze tetania je vzdy nakoniec spojena s osteoporozou po rokoch.(bolesti chrbta, ubytok klbovej hmoty, celkove zbiehanie sa=strata vysky)
To vsetko sa da odstanit doplnenim vsetkych potrebnych mineralov, najlepsie v spravne vyvazenej a lahko absorbovatelnej forme mineralov na kosti s potrebnymi vitaminami a inymi latkami potrebnymi na zabudovanie do tela.

[zruseny12]

Ahoj Icka,az v pondelok ide prec,inak sa mam ok,obcas ma nieco boli,ale to nie je nic nove...bola som u liecitela,napravil mi chrbticu/nenormalne mi v nej pukalo,ale ja som ani nechcela aby mi ju napravoval,lebo mam odv.kosti,ani sa nepytal len sa mi pozrel do oci a vrhol sa hned na mna,ani som nevedela kedy uz mi pukala....uz tak skoro nikde nepojdem,lebo som citala,ze ked rednu kosti musi byt clovek opatrny aj z napravovanim chrbt.ale chvala bohu sa nic nestalo a citila som sa tak lahko,ale uz zasa zacina to byt minulostou...bola som v stredu/tak dlho mi to nevydrzalo....:0((((.....uz mate vsetko vymalovano...u nas je krasne....

icka

mariaa:ako sa máš?priateľ už odcestoval?JA SOM NEJAKá SLABá,A BOLí MA CHRBTICA A KRížE.Už od týždňa ma to drží.A ako je tebe?

[zruseny12]

Ahoj Icka,tak to som rada,ze si spokojna,no chudak,este nevie, co ho caka...ale budete mat zasa na chvilu pokoj..:0))))......a co kocurik uz je zdravi?ja ked som malovala,tak som sa v tom vyzivala...teraz sa do toho ani nepustam...:0((((....tiez mam rada farby,nie bielu na stenach...lebo to vyzera ako v nemocnici,ale bielu mam rada,oblecenie...tak oddychujte...pekny podvecer....pa ja sa na chvilu odmlcim,lebo pride druh a to budem mat menej casu,ale budem sa snazit raz za cas ozvat...pa

icka

mariaa:tak už je vymaľované a vyriadené.No ale ja som ako zbitý pes.Ale sa teším lebo to vyzerá dobre.Dávali sme tri farby,trocha som sa toho bála ale výsledok je ok.Robila som si to na počítači/odfotila som izbu a skúšala farebnosť/.Teraz som už spokojná.manžel mi povedal že už čaká kedy poviem že ideme pokračovať v ďalších izbách.No nechám ho trocha na to zabudnúť a bude sa pokračovať ale ešte o tom nevie.tak sa maj .Pááá

[zruseny12]

Ahoj Icka,tak to ti nezavidim,ja som niekedy malovala sama,vsetci odysli z domu do prace a do skoly deti a kym neprisli bolo vymalovano...teraz by som si sama netrufla,aj dnes som nejaka unavena,su dni kedy som cela dolamana a som rada,ze zijem...pa....a prijemne malovanie...

icka

mariaa:zajtra nerobím som doma..maľujeme obývačku.No už sa teším na ten neporiadok.tak sa ti ozvem potom okolo piatku.

[zruseny12]

aha,takze on sa tiez kupal,ja som myslela,ze len kocurika hodil do vody...no kto mohol tusit,ze ochorie...ze?sak nech sa stara:0)))).........jaj mne sa vobec nechce do tych jahod..:0((((...inak ty si este v praci?

icka

mariaa:Veď sa manžel kúpal tiež s kocúrikom.To je ale blb,čo?Teraz ho to mrzí a lieky mu dáva on lebo je to ťažké dávať mačičke.Ale plávať vie krásne ,tešili sme sa z neho ako mu to ide.