Hyperventilacna tetania?

Príspevok v téme: Hyperventilacna tetania?
Kvetka

Viackrát sa mi stalo v autobuse alebo aute,ze mi bolo neuveritelne zle.Nikdy som nezazila take pocity.Strpli mi ruky,nohy,celá sánka,a prsty mi vykrútilo do strán.Zvlásť pocity: zdalo sa mi,ze nie len odpadnem,ale mala som pocit ze rovno ZOMRIEM!!!Vobec neprehanam,ale odpadnutie neprichaczalo pri tomto stave do uvahy,bola som presvedcena,ze este chvilu a zomriem.Preslo to,ked som vysla z dopravneho prostriedku a poriadne som sa rozdychala.
Lekar ma vypocul a mlcky napisal do karty "priznaky Hyperventilacnej tetanie". To je vsetko,co viem.Ani sa nevyjadril co s tym, ako to liecit.
Iny lekar povedal,ze je to iby psychika a nemam sa sustrdovat na seba???Nesustredovala som sa na seba!
Ma niekto viac info o tetanii?

[zruseny12]

jasne len pracuj neflakaj sa:0))))........niekto musi aj robit,nie?...:0))).......ja idem pit caj...trochu ma to zohreje...

icka

maria:Pošlem ti slniečko.Ja som v práci ,a išla by som hneď do mesta sa poflákať ale ešte nemôžem.Ešte kus popíšem a potom zmiznem.

[zruseny12]

dokonca zasa prsi,ja som teraz dorobila poriadok na balkone...kupila som si kvety na balkon...tak som to tam trochu menila...

[zruseny12]

icka,sak to robim,ked je slniecko tak som na balkone...jaj tam je dobre...my opacne byvali sme v rod.a isli sme do panelaku...a to sa neda porovnat...som vymrznuta na kost...u nas je zasa tak podmrakom...

icka

mariaa:no to som prežívala keď sme bývali v činžáku.Ale to už mám za sebou.5 rokov sme v dome a kúrim ako blázon.Aj včera.Dnes je vonku krásne dúfam že aj u vás.Tak sa vyhrievaj ako mačiatko na slniečku.

[zruseny12]

icka,alebo si nieco zjedla,alebo fakt nieco je vo vzduchu...no a to pocasie ani o nom nepisem,mne inak nevadi,len vtedy ked netopia a je zima v byte...tie obdobia nemam rada...clovek premrzne vtedy na kost...a potom nemame byt chory...:0(((....

icka

mariaa:so mnou je to ok.Zavše som unavenejšia ale len pri zmene počasia,no neni to až také strašné.Včera so hnačkovala,neviem ale prečo.možno ide niečo vzduchom.Dnes máme pekne,a to ma teší najviac.

[zruseny12]

AHOJ ICKA,som doma,ale od zajtra idem do prace...a ty ako sa mas?ja sa mam uz ok,ale 2tyzdne som sa zotavovala...