Hyperventilacna tetania?

Príspevok v téme: Hyperventilacna tetania?
Kvetka

Viackrát sa mi stalo v autobuse alebo aute,ze mi bolo neuveritelne zle.Nikdy som nezazila take pocity.Strpli mi ruky,nohy,celá sánka,a prsty mi vykrútilo do strán.Zvlásť pocity: zdalo sa mi,ze nie len odpadnem,ale mala som pocit ze rovno ZOMRIEM!!!Vobec neprehanam,ale odpadnutie neprichaczalo pri tomto stave do uvahy,bola som presvedcena,ze este chvilu a zomriem.Preslo to,ked som vysla z dopravneho prostriedku a poriadne som sa rozdychala.
Lekar ma vypocul a mlcky napisal do karty "priznaky Hyperventilacnej tetanie". To je vsetko,co viem.Ani sa nevyjadril co s tym, ako to liecit.
Iny lekar povedal,ze je to iby psychika a nemam sa sustrdovat na seba???Nesustredovala som sa na seba!
Ma niekto viac info o tetanii?

icka

Mariaa:včera som bola na mag.rez. výsledok vysunuté platničky.Teraz som prišla od neurológa azrušil mi Parolex za Wellbrutin.To som zveavá čo to so mnou bude robiť.

jaja

beriem to v dobrom:-)
ja idem dnes čosi vymyslieť ešte k diplomovke, a pohrávam sa s myšlienkou začať behať... lebo pobyt vonku ma začal baviť ako som si povedala, že mi tam nič nehrozí (aj ked to trvalo).
a dnes idem aj ja variť nejaké kuracie vnútornosti, a ty?

[zruseny12]

Ahoj,viem to citala som tvoj prispevok a napisala som ti tam nieco,ale neber to v zlom,prosim....ja sa mam ok,len rano nejak som nemohla vstat na nohu,to je nejake divne...no ale uz teraz je to ok...rozchodila som to...za chvilu idem nieco urobit...potom navarit,ani neviem co...co budes ty dobre jest na obed?

jaja

ahoj mariaa, ako sa dnes máš? ja som si objednala knihu ako sa zbaviť stresu a depresie bez liekov (aj s dobrou zľavou:-), tak ma to dnes nabudilo:-))) a teším sa že o 2 týždne budem mať jasno vo svojom zdraví, či chorobách (dúfam, že nie), ale budem bojovať za všetkých okolností.

[zruseny12]

Ahoj ICKA...vcera som ti chcela popriat dobru noc,ale nejak my blbol PC,kde si ,ze sa neozyvas...ako sa mas?raz som bola na tej teme,ale zabidla som na teba a ked som sa chcela 2x dostat tak PC mi strajkoval...prajem ti krasny den...u nas svieti slnko....pa

[zruseny12]

tina,ja som bola 4.7.2007 na EMG a zaver:zvysenie neuromuskularnej excitability lahkeho stupna,mne to tiez nevysvetlili ja mam tetaniu z nedostatku vapnika...tak neviem a uz sa mi tetania potvrdila aj 2x toho roku som zase bola na EMG...muskularna-to znamena svalova....