Hyperventilacna tetania?

Príspevok v téme: Hyperventilacna tetania?
Kvetka

Viackrát sa mi stalo v autobuse alebo aute,ze mi bolo neuveritelne zle.Nikdy som nezazila take pocity.Strpli mi ruky,nohy,celá sánka,a prsty mi vykrútilo do strán.Zvlásť pocity: zdalo sa mi,ze nie len odpadnem,ale mala som pocit ze rovno ZOMRIEM!!!Vobec neprehanam,ale odpadnutie neprichaczalo pri tomto stave do uvahy,bola som presvedcena,ze este chvilu a zomriem.Preslo to,ked som vysla z dopravneho prostriedku a poriadne som sa rozdychala.
Lekar ma vypocul a mlcky napisal do karty "priznaky Hyperventilacnej tetanie". To je vsetko,co viem.Ani sa nevyjadril co s tym, ako to liecit.
Iny lekar povedal,ze je to iby psychika a nemam sa sustrdovat na seba???Nesustredovala som sa na seba!
Ma niekto viac info o tetanii?

[zruseny12]

ahoj,no nemohla som spat uz od 1:30hod.tak som pisala a potom o 4:55hod.som sla autobusom do prace,ale mala si ma vydiet v praci,sak aj teraz som ako vybluta...unavena a znicena...dnes to musim dospat ked budem moct,lebo som dostala peniaze/vyplatu a nic moc/tak do prace nechcem uz ist...nema to vyznam,aby som si este viac poskodila zdravie ako ho mam...skusim hladat dalej,ale nemam chut,lebo clovek maka drie a vysledok 0...:0((((.......tak prajem tvojmu muzovi vsetko len to naj....nech ho choroby a nestastie obchadza....aj tebe prajem vsetko dobre a aby si zvladla oslavu na 100%.pa

icka

mariaa: bože ty si mi písala o 4:30 hod.No to som vstála asi pred dvadsiatimi rokmi.To by som bola riadne vykopaná keby som tak musela budiť do práce.Ja som dnes hore od ôsmej a ešte stále som ako zabitá.U nás je pod mrakom,kus svieti slnko ale možno sa to zmení.Zajtra má manžel oslavu ,budeme mať doma 13 ľudí,oslavuje 50 rokov, keď prídem domov tak už idem niečo chystať.Ale narodky má dnes.Neviem či sa ešte dnes ozvem ale prečítam si aspoň či si mi písala.Ahoj

[zruseny12]

ahoj icka,verim ti ja to mam tiez ukazem sa tu na chvilu,a idem prec...krasny den...u nas prsi,dnes idem skor do prace a mam cas tak ti pisem bola som hore uz o 1:30hod.,ale spat som isla skoro.pa

icka

mariaa: ahoj ,nejak nestíham nič,akosi je veľa práce.Teraz som prišla domov,tak si idem oddýchnuť.Dobrú noc.

mimushka

no... ja som vraj iba pretazena a stresujem sa. mam vypustit jazykovky a tak, ale ja nechcem. pretazena sa necitim a neviem o tom ze by som sa stresovala :p tak dufam ze z toho vyrastiem :)

[zruseny12]

mimushka,ty si este mlada mozno v puberte sa s toho dostanes tam sa v tebe este meni vsetko,ked to nepojde k horsiemu...inak tetania je z viacerych pricin ja mam tetaniu z nedostatku vapnika...