Hyperventilacna tetania?

Príspevok v téme: Hyperventilacna tetania?
Kvetka

Viackrát sa mi stalo v autobuse alebo aute,ze mi bolo neuveritelne zle.Nikdy som nezazila take pocity.Strpli mi ruky,nohy,celá sánka,a prsty mi vykrútilo do strán.Zvlásť pocity: zdalo sa mi,ze nie len odpadnem,ale mala som pocit ze rovno ZOMRIEM!!!Vobec neprehanam,ale odpadnutie neprichaczalo pri tomto stave do uvahy,bola som presvedcena,ze este chvilu a zomriem.Preslo to,ked som vysla z dopravneho prostriedku a poriadne som sa rozdychala.
Lekar ma vypocul a mlcky napisal do karty "priznaky Hyperventilacnej tetanie". To je vsetko,co viem.Ani sa nevyjadril co s tym, ako to liecit.
Iny lekar povedal,ze je to iby psychika a nemam sa sustrdovat na seba???Nesustredovala som sa na seba!
Ma niekto viac info o tetanii?

[zruseny12]

mas pravdu,nie kazdy uvazuje ako my,moja kamoska je AD ako cukriky a nestazuje si...jej, ze pomahaju chvali si to...asi ako komu padne tableta atd.mi sme asi velmi citlive....tak preto nam vsetko nepomaha skor skodi...

jaja

jasne, bola som predtým zástancom hak, až kým som nepochopila čo to telu spôsobuje- na vlastnej koži... teraz by som to už nejedla... lebo niektoré veci čo spôsobuje hak ženy berú na ľahkú váhu...:-( ale to je iná téma.

[zruseny12]

NIE JA CHCEM TAKU CERSTVU,PIJEM S TAKEJ KAZDY ROK A VELMI POMAHA....NO NAJEDNEJ STRANE SI SI CHCELA POMOCT A NA DRUHEJ SI SI UBLIZILA MYSLIM S TYM HAK...KEBY CLOVEK VEDEL DO PREDU,ZE?TAK BY SA NIKTORYM VECIAM VYHYBAL...

jaja

no presne človek sa najlepšie sám na sebe naučí:-)
žihlavu, ked nezoženieš vonku, tak v lekárni isto...
no verím aj ja že moje telo by sa mohlo pomaly dávať už aj do poriadku z toho svinstva-hak...

[zruseny12]

mam sa ok,tak normal,len som leniva/po velmi dlhej dobe mozem povedat,ze som leniva/nic sa mi nechce...no,prajem ti aby ti to uz ostalo,aby si stale uz mala len take normalne stavy...inak s tym horcikom...clovek sa uci na vlastnych chybach...nemozeme vsetko ovladat...nie sme mudrlanti...ja sa chystam pit cja zo zihlavy aspon 3tyzdne alebo 2....na precistenie krvi...dufam,ze niekde najdem uz zihlavu....

jaja

AHOJ mariaa- tak si teda oddýchni, lebo nič nie je dobré na silu robiť... ako sa dnes máš okrem toho?ja makám na dp:-) dnes som 1x nemala žiadne stavy z toho, že idem preč- mimo mesta- proste kľud, rada by som pri tom ostala:-) inak s tým horčíkom to bolo asi tak, že potravinový doplnok si nesadol s liečivom, takže moja vina, ale dnes je už ok:-) have a nice day

[zruseny12]

no porobila som,co mi trebalo,a nechce sa mi do nicoho...sedim pri PC....a len tak si pisem zo znamou a tu na zdravi...si citam prispevky ,co ma zaujimaju....mam nejaku pracu na sijacom stroji,ale vobec sa mi nic nechce...a ty ako si sa vyspala?

icka

Jarik 23:Ja cvičím len kliky na krčnú chrbticu,a to keď som začala v januári tak po dvoch som bola totálne vyšťavená.Ja sa chodím prechádzať každý deň so psom a to prídem unavená.Takže neviem si predstaviť ešte teraz, že by som mohla makať nejakým cvičením a behom.no beh by ma asi dorazil,lebo pri ňom sa rýchlo dýcha a naša choroba to nechce.Tak treba len pomaličky každý deň niečo.

icka

mariaa:Tak už som v práci.Dnes som mala začať brať AD inej rady ten Welbutrin,ale som sa neodhodlala a zostala som na mojom Parolexe.Neviem kedy s tým začnem ,bojím sa tej zmeny liekov.A čo robíš?