Hyperventilacna tetania?

Príspevok v téme: Hyperventilacna tetania?
Kvetka

Viackrát sa mi stalo v autobuse alebo aute,ze mi bolo neuveritelne zle.Nikdy som nezazila take pocity.Strpli mi ruky,nohy,celá sánka,a prsty mi vykrútilo do strán.Zvlásť pocity: zdalo sa mi,ze nie len odpadnem,ale mala som pocit ze rovno ZOMRIEM!!!Vobec neprehanam,ale odpadnutie neprichaczalo pri tomto stave do uvahy,bola som presvedcena,ze este chvilu a zomriem.Preslo to,ked som vysla z dopravneho prostriedku a poriadne som sa rozdychala.
Lekar ma vypocul a mlcky napisal do karty "priznaky Hyperventilacnej tetanie". To je vsetko,co viem.Ani sa nevyjadril co s tym, ako to liecit.
Iny lekar povedal,ze je to iby psychika a nemam sa sustrdovat na seba???Nesustredovala som sa na seba!
Ma niekto viac info o tetanii?

[zruseny12]

PEKNY DEN BIO,dakujem za radu,pozriem sa tam,ja mam vlozky do topanok,ale su z lekarne,obycajne...doplnky uz beriem...ale na tie vlozky sa urcite pozriem.Dakujem,pekny den prajem.

[zruseny12]

AHOJ JAJA,mne robili na neurologii,ale to ma neurologicka poslala do nemocnice...na EMG...ale nelezala som tam len mi dala papier na EMG a tetanicky test,objednala som sa a tak....inak ako sa mas?pekny den ti prajem.

[zruseny12]

AHOJ ICKA,teraz je druh doma tak nemam tolko casu,citim sa tak normalne,ale stale obcas nieco pobolieva,ale uz som si aj na to zvykla...co ine cloveku ostava...dufam,ze ti pomozu...lebo ja tomu verim...krasny den ti prajem,u nas je zle pocasie,ale ako v aprili,raz tak raz tak...:0))))....pa

icka

mariaa:ahoj.Tak dnes mi prišli šumivé mineráli.objednala som si dve sady.Obsahujú vápnik,horčík,...a aloe.Volajú sa Acidofit.Dúfam že mi trocha pomôžu.Uvidím.Potom ti napíšem .A ty sa máš ako?Dnes si nikomu nepísala.Dúfam že nie si chorá.Dobrú noc.

hazard

Dobry den,
Pisete o rôznych pripravkoch, tak Vas chcem poprosit, ci by ste nemohli pridat link na nejaku internetovu lekaren, kde by sa dali kupit, dakujem.

RNG

Nedostatok mineralov sa velmi rychlo prejavi v strate vysky. Ked sa clovek pravidelne meta(my mame znacky na dverach) a strati prvy centimeter z vysky, ma jasny dokaz, ze telo nedostava alebo nevie vytazit z jedla dost mineralov a preti ich pre potreby nervovej sustavy(vodice nervovych signalov) rabuje z kosti.
Samozrejme jedna sa o viacero mineralov, nie len vapnik. Preto vsade odporucam spravne zlozenu zmes na kosti,zlozenu s roznych mineralov a vitaminov s spravnych pomeroch a forme na ucinnu absorbciu a zabudovanie do kosti.A treba tam aj ine materialy na vytvaranie kostnych buniek, a pre to odporucam tieto mineraly a vitaminy na kosti brat spolu so spirulinou.

[zruseny12]

takto vapnik mi zistili na tej alternative-ziva kvapka krvi sa to vola/nechcela som to tu tak pisat,lebo niektore si tu uz myslia,ze som nejka dilerka/a tam mi to zistili apredpisali na kosti doplnky...a teraz asi necely rok som pisala jednej znamej a napisala som jej vysledky z Rontgenu,a ona mi napisala,ze je to mierne odvapnenie kosti a aj na ortopedii mi povedal lekar,lebo mi pada klenba,ze je to preto ze mam meksie kosti...ma bolia nohy...atd.
tu zivu kvapku krvi robia tak,ze to robia pred tebou.
A tu analizu vlasou,to musis dat zo zadu vlasy z hlavy a posielaju sa niekde...a tak pridu vysledky...neviem kolko cm-ove vlasy to maju byt,lebo ja som sa uz o to nezaujimala,ale tak ti prave zistie tiez ci ti nechyba vapnik atd.lebo ze vraj u lekara co robia odbery to ti nic nezisti,uz tu niekto toto pisal...a je to pravda,mne stale brali a beru krv a stale mam vybornu a som podla nej zdrava ako repa...ale,telo je na zosypanie-vlastne bolo,lebo chvala bohu uz je mi lepsie...

jarik23

majka, ale ako si zistila, ze ti chyba vapnik a tie ostatne vitaminy? ake vysetrenie treba podstupit? a este k tej analyze vlasov, co ti z nej dokazu zistit? dakujem za info..si velmi zlata..