Liposukcia

dievocka

ja som ti to napísala vo všeobecnosti :) z mojej skúsenosti :) myslela som ten typ liposukcie ako je liposukcia robená, prevádzaná, nie že na ktorej časti tela, ale že akým spôsobom :)

dejana

Typ liposukcie si mala na mysli, že akože ako je robená tá liposukcia, že teda aj od toho to závisí? Neviem či som to dobre pochopila, či tomu dobre rozumiem

daniellafinancia

Sme inštitúciou, ktorá poskytuje finančnú pomoc všetkým mimoriadnym ľuďom a potrebám peňazí, čestným ľuďom, ktorí skutočne potrebujú. Ponúkame úvery od roku 2000 do 7 000 000 €. Pre všetkých ich môžete kontaktovať v akejkoľvek dôvere v našom e-maile: daniellafinancia@gmail.com alebo whatsapp: 001-484-831-7681
daniellafinanzia.over-blog.com
Ďakujeme vám za pochopenie.

dievocka

linda v tomto prípade, čo sa týka zotavenia, tak to záleží od typu liposukcie, to znamená, že pri niektorých typoch to trvá dlhšie pri niektorých kratšie, každý si pod dobou zotavenia predstavuje niečo iné, podľa mňa sa človek po lipo zotavuje ešte počas toho obdobia, čo nosí bandáže, to znamená nejaké tie 3 až 6 týždňov, ale všetko je to dosť individuálne, lebo každé telo sa inak hojí ;)

Linda27

baby ahojte je pravda ze zotavovanie po liposukcii trva 4-6 tyzdnov?? ako ste to zladili s prichodom do prace po zakroku?

marioneta

/Malin/ nemusis mat obavy :) zbytocne sa stresujes, je len potrebne si vybrat odbornika, ktory ma za sebou uz roky praxe a vie co a ako :) to je to najpodstatnejsie, nemas sa coho bat :)

Malin

Ahojte, ja som sa dnes objednala, uz som po konzultacii. Chcem ist na liposukciu brucha, ale mam velke obavy. Niektore clanky a prispevky ma velmi nahlodavaju. Ale uz mam po 40ke a aj ked som vseobecne vcelku stihla, brucha sa neviem zbavit zmenou stravy ani cvicenim. Velmi sa bojim rekonvalescencie, hoci vraj po WAL metode to nie je drasticke. Ma s tym niekto skusenost. Dakujem.

peterkova_klar

Zásah do tela to je, ale ak sa bavíme o liposukcii water-jet, ktorú som ja podstúpila, tak vám môžem povedať, že to zotavenie prebieha oveľa lepšie a rýchlejšie ako po klasickej liposukcii, čo pre mňa bolo veľkým plusom :)