Liposukcia

janina025

aj mna caka liposukcia buduci rok som zvedava :) schudla som len mi ostalo nepekne spodne brucho tak ho chcem dotvarovat :)

michallinca

...ano rozhodla som sa tak a aj to dodrzim. Udrzuje, maka na sebe riadne, aby telo mala take uz nastalo, myslim, ze je to dolezite, predsa len keby sklzla k svojim zlozvykom, ktore mala kedysi neviem akoby to dopadlo. Lida neviem ti na toto odpovedat, ale opytam sa kamaratky a dam ti vediet ;)

adusik20

baby ktore ste boli na liposukcii bruska prosim staci zobrat si v robote tyzden dovolenku? kolko ste boli doma po zakroku? vdaka!

sissiny

Buduci rok si sa rozhodla? Ona sa ale aj nejako udrzuje v kondicii nie? Akoze aby jej take telo zostalo ake mala po liposukcii, alebo to netreba? :)

michallinca

...dokaze to divy, moja kamoska tiez lipo absolvovala v Kosiciach na Geve klinike a to jej telo jej teda fest zavidim. Som povedala, ze aj ja sa na to dam, tak buduci rok by som chcela uz ist do toho aby som aj ja mohla byt na seba a na svoje telo hrda ;)

bloncka29

ahojte liposukcia je naozaj super sestra mala po dvoch detoch strasne brucho tento rok bola na lipo a vyzera doslova krasne ako nejaka fitneska :) naozaj by som neverila ze to dokaze az taketo zazraky :) baby neváhajte ktore mate problemove partie za hodinu vyriesia vas problem ktorym sa trapite roky, mesiace :)

marioneta

/janka41/ pri takejto veci nie je na mieste mat strach pretoze je to nieco co robime pre seba, pre svoju radost a svoje stastie a tam by nemal byt priestor pre strach ked to robime pre seba :)