Liposukcia

Andrejka36

Ahojte baby len vas chcem podporit v tom aby ste isli za svojimi snami. Ja som cely zivot mala vyslovene nepeknu baculatu postavu tucne boky brucho a stehna sebavedomie na bode mrazu nenavidela som leto nechodila som vobec na kupalisko ani k moru na dovolenky. Proste koli svojej postave som vobec nezila co je strasne smutne. Drzala som rozne diety ale schudla som len ked som radikalne hladovala a to sa potom odrazilo aj na zdravotnych problemoch vypadavani vlasov a podobne. Az som sa nahnevala nasetrila si na lipo a tento rok som ju podstupila. A poviem vam jedno. Za hodinku aj nieco kedy mi ju spravili sme vyriesili niekolkorocny problem. Teraz sa citim a vyzeram ako uplne ina zena. Liposukcia vam znizi aj pocet tukovych buniek nikdy uz nemozete pribrat tak ako dovtedy kym vam ju nespravili. Po operacii to sice trocha boli fakt ako taka svalovica ale ked sa vsetky opuchy vstrebu je to neuveritelna zmena. Lekar bol na konzultacii uzasny nehambite sa vazne ist a vyrieste svoje problemove partie. Ja som nadsena :) Konecne zijem :)

bibika250

Ja som podstupila slim-lipo minuly tyzden. Robili mi brucho,chrbat,stehna a podbradok. Bola som na to v cechach u slovenskeho plastika. Len ma zaujima kto to podstupil. Kedy vam odoznel opuch? Cca? Ja sa stale citim strasne nafuknuta a opuchnuta.

bibika250

Ja som podstupila slim-lipo minuly tyzden. Robili mi brucho,chrbat,stehna a podbradok. Bola som na to v cechach u slovenskeho plastika. Len ma zaujima kto to podstupil. Kedy vam odoznel opuch? Cca? Ja sa stale citim strasne nafuknuta a opuchnuta.

peterkova_klar

12danica toho sa báť nemusíš. Záleží to aj od tvojho tela. U mňa to bolo cca 6 týždňov, kým som bola úplne ok, že už aj bez bandaži. Mne odporúčali lekári v Centre plastickej a estetickej chirurgie sa šetriť, čo je veľmi dôležité po zákroku a hlavne počas tých týždňov je dôležité nosiť spevňujúce bandáže ;)

12danica

klara prosim ta kolko ti trvalo zotavovanie sa po tej water yetke? ja by som nanu chcela ist len jedine coho sa bojim je ze kolko budem musiet marodovat dik :)

janaheckova

baby kolko cca vyjde celkova liposukcia alebo lepsie povedane taky conturing tela? mam totiz otrasnu postavu...potrebujem vyformovat paze, aj spodne brusko aj stehna aj lytka :( robili tu niektorej celkovu lipku ako by som chcela ja?

peterkova_klar

Zdenika to si musíš podľa svojho uváženia, či chceš aby ti liposukciu robili v celkovej anestézii alebo lokálnej a akým spôsobom, to sa musíš ty rozhodnúť. Aj keď si treba podľa mňa uvedomiť, že tá celková anestézia je aj pre telo väčšou záťažou ;)

zdenika

Dievocka aký typ liposukcie ti robili? Je už koniec októbra a ja som sa už rozhodla, že do toho pôjdem, len toto ešte nemám celkom dotiahnuté celkom jasno v tom, že akú liposukciu, aký druh by som mala alebo nemala absolvovať.