Liposukcia

ihlana

janina ja si myslim, ze cvicit je mozne, az ked bude dobre zahojene to telo po liposukcii, takze asi az ked to pradlo uz nebudes nosit :) tiez by som o tom chcela vediet viacej :)

Daniela37

Jasne ze sa dnes da ist na lipku za dobru cenu a podla mna to stoji za tie peniaze :) vyzeram ako pred 10timi rokmi :) som uplne nadsena :) Rodina ktora ma dlsie nevidela sa ma spytala ze ako som schudla aku dietu drzim :-D Janka ja som kompresivne pradlo nosila 6 tyzdnov ale pozor najprv sa ti po zakroku cele brucho nafukne mozu ti vzniknut hrcky tie sa ale casom vstrebu preto ked chces dobre vyzerat napriklad do leta mala by si ist cim skor lebo ono to trva troska ten vysledny efekt. Inak robia sa klasicke predoperacne vysetrenia.

janina36

a este kolko ste nosili to stahovacie kompresivne pradlo tie co ste boli na lipo bruska a kedy sa po liposukcii moze zacat cvicit?

dadulamil

Daniela ja som pozerala nejaké tie ceny a myslím, že tie ceny sú dnes prijateľnejšie ako boli kedysi, aj keď áno stále to nie je málo, ale kamoška bola na lipo a tá vyzerá skvelo!!

erina24

janina po liposukcii sa postava da udrzat, len je potrebne nevratit sa k svojmu predoslemu zivotnemu stylu a treba zacat zit trosku viac aktivnejsie :)

Janina36

dievocka prosim ta este sa chcem spytat co si jedla po zakroku a kedy si sa isla prvy krat okupat? dari sa ti od liposukcie udrzovat si postavu? dakujem velmi pekne

dievocka

janina v tomto ti poradiť moc neviem, mne robili liposukciu v Gévé klinike v Košiciach, čiže na opačnom konci Slovenska, ale zase ja som rada, že práve tam som išla, lebo sú tam v tomto smere odborníci a to je veľmi dôležité aby liposukcia prebehla dobre a bez problémov :)

Daniela37

Ahojte baby ja len ze tie ktore vahate urcite chodte. Bola som na liposukcii tento rok a je to jedna z naj veci v mojom zivote robili mi brusko+boky moje problemove partie za ktore som sa cely zivot hambila . Citim sa po zakroku fantasticky po dvoch detoch uplne ploche brusko ani som neverila ze aj ja mozem este vyzerat dobre a citit sa este lepsie... Aj ked je liposukcia este stale draha myslim ze to stoji za tie peniaze... Kolegyne v praci aj rodina ma obdivuju tak som velmi stastna :)