Mam pocit, ze hrozne soferujem :-((

Príspevok v téme: Mam pocit, ze hrozne soferujem :-((
kamilka

dnes cestou z prace isiel za mnou kratky usek kolega a spravila som dve chyby za sebou, dost hlupe - dala som prednost tam kde nebolo treba a na zelenej mi zhasol motor a ostatni na mna trubili, co si o mne teraz bude mysliet? mam uz vela rokov vodicak, ale malo skusenosti. neviem na to prestat mysliet, zajtra sa budem pred nim citit tak trapne :-((

lienocka

a o tom to je. v pravom pruhu na dialnici 130 a v lavom 200 a viac. ostatni mozu lietat alebo skoncit v zvodidlach.
jasne ze ludia co pridu z ineho mesta/dediny napr. do Ba tak su strateni z tych kruhacov, obchvatov, mostov... a ani sa im nedivim, ved domaci ma co robit. ale stale sme na tom dobre, nechcela by som sa vidiet napr. v Londyne a este aj s volantom naopak :-)

rodrigez

Mirka 23 ja som sa za volantom nenarodil, ale ked viem ze s mojim jazdenim to nie je moc ruzove, nejdem sa ucit odbocovat v spicke... Hlavne rozoznavat krizovatky ta maju naucit v autoskole anie potom 10 min. rozmyslat pred krizovatkou kto ma vlastne prednost. Nehovorim o robeni chyb, aj mne sa zadari, ale pred kazdou krizovatkou byt v strese? Stale noha na brzde? Vystresovany zaciatocnik v spicke je horsi ako arogantne hovado... tych tiez nemusim. Ale ked je niekde 60 tak idem 60 a hlavne v pravom pruhu... Alebo na dialnici... tak to je ina... cica si to vali v lavom 130 a ani za boha nehune, lebo sak tem je len 130...

tronka

lienocka ja mam automat je to paradicka mam len dva pedale brzdu a plyn uplna pohodka len mi chyba trosku to preradovanie :))

buduci golem

presne, tiez ma niekedy hneva, ze prevodovky maju len 5 stupnov, mohli by mat aspon takych 7
sak uz aj bicykle maju aspon 20 prevodov

mirka 23

Jankaa, nechcela som tým uraziť ľudí z dediny. Verím ti že niektorí bratislavčenia sú arogantní a jazdia ako blázni. Ja som z východu, a tu je to už známe, že ak vidím značku SB, BJ, SK, SL tak treba dávať pozor. To keď sa cesta točí doprava, tak davajú smerovku. Ale je fakt ak je to nejaký Košičan, tak sa ide zblázniť, aký je arogantný a bezohľadný.

radana

V nasej rodine je to asi takto-manzel jazdi,lebo ho to bavi a vyziva sa v tom-preradovanie rychlosti,najradsej by bol,keby mala prevodovka 10 stupnov :DDDDDD,aby sa v tom mohol vyzivat a ja jazdim,lebo to povazujem za najlepsi sposob sa niekam premiestnit.