Mam pocit, ze hrozne soferujem :-((

Príspevok v téme: Mam pocit, ze hrozne soferujem :-((
kamilka

dnes cestou z prace isiel za mnou kratky usek kolega a spravila som dve chyby za sebou, dost hlupe - dala som prednost tam kde nebolo treba a na zelenej mi zhasol motor a ostatni na mna trubili, co si o mne teraz bude mysliet? mam uz vela rokov vodicak, ale malo skusenosti. neviem na to prestat mysliet, zajtra sa budem pred nim citit tak trapne :-((

buduci golem

preco vam vadi manualna prevodovka?
ved je to skvela vec, ovela lepsie si clovek soferovanie uzije
nechcel by som mat automaticku prevodovku

jankaaa

mirka, ze najhorsi su ti co pridu z dedin do mesta? a vies co? takisto su najhorsi ti, co pridu z mesta do dediny... taky Bratislavcan ma u nas dost velke problemy... a to ani nebyvam na dedine ale v mensom meste

lienocka

ja som super spravila vodicak ale velmi dlho som potom nejazdila lebo sme museli predat auto. takze teraz zacinam vlastne odznova. ale hovoria ze som inak dobra vodicka a bat sa nemusim, ale nie som taka drza a robi mi skor problem ovladat auto, hlavne ta hnusna prevodovka. neviem co uz vsade nedavaju automatiku ako v USA.
ale kazdy sme raz zacinali, nikto sa za volantom nenarodil. a vela ludi co jazdia tak by radsej jazdit nemali. ked to vidim okolo seba mala by som stratit vsetky komplexy.

mirka 23

Golem, máš pravdu, ale môj manžel keď si vypije, tak mu strašne všetko vadí a kafre mi do šoférovania a potom na seba kričíme a často ho aj bijem:) Ale to sa nestáva často, tak raz za pol roka keď sa niečo oslavuje.

mirka 23

Poliewocka, gratulujem k vodičáku a ak to bude možné tak v žiadnom prípade neprestaň šoférovať. Na začiatku je to ťažké ale časom získaš istotu.

buduci golem

mirka, ano, presne to je velka vyhoda soferujucich zien, ze manzelia mozu pit alkohol
preto by muzi mali zeny v soferovani vsemozne podporovat :)

poliewoocka

Ja som zatial jazdila len v ramci autoskoly, ale poviem vam...tiez som zazila, ze dost ludi nepozna vyhlasku. Prejst krizom krazom krizovatku s riadenou premavkou?!
PS: DNES SOM SPRAVILA SKUSKY NA VODICAK:D

mirka 23

Golem, ja mám opačnú skúsenosť, to ja vyvážam chlapov. Tešia sa, najmä môj manžel, pretože ja vôbec nepijem alkohol, no a odvoz domov majú vždy zabezpečený.
Okolo tejto témy (Šoférovanie)by sa dali písať romány.

mirka 23

Budúci golem, máš pravdu súhlasím s tebou. No ale Rodrigez sa už asi narodil za volantom a nikdy sa nemusel učiť šoférovať.
Najhoršie je, keď si niekto spraví vodičák a prestane šoférovať. To sa potom asi ťažko vracia za volant.
Môj názor je, že by sme mali byť za volantom tolerantní, popúšťať sa keď je zápcha... Aj keď je pravda že ak nemám náladu, tak jazdím agresívnejšie a vtedy ma vytočí každý začiatočník a vytrubujem keď treba. A najhorší sú tí z menších miest alebo z dedín, keď prídu do mesta, to je jedna katastrofa, to si treba držať odstup:)