zapal mocovych ciest

Príspevok v téme: zapal mocovych ciest
biba

Cau, baby.zapaly mocovych ciest su vraj povazovane za tapicky zensky problem a tak vas chcem poprosit o radu.K doktorke nechcem, to by znamenalo antibiotika.Nasilu sa im nebranim, ale mavam po nich gynekologicke problemy, bo pozeru vsetko dobre aj zle.Pijem urologicky caj a vobec furt sa niecim nalievam, uzival Uroval manosa ale nic moc sa nelepsi. dakujem

janka_danka

skús aj pridať aj nejaké bylinné kvapky, tinktúry alebo sirupy. vynikajúco fungujú brusnice, to mi vždy doktorka odporúča. ja mám vyskúšaný tento sirup, je skvelý aj ako prevencia
www.naureus.sk

maswa

Mne pomohlo užívanie vysokých dávok D manózy Blokurima, a aj imunomodulačná liečba pomocou Lysgynu kde sú bakteriálne a kvasinkové kmene a telo si postupne buduje proti nerovnováhe a premnoženiu týchto patogénov lepšiu imunitu. napr. E.coli, kmene Candida ...

Darinik

takto to presne je ako si popísala, že vlastne my to ignorujeme, je to fakt tak a mali by sme s tým niečo robiť, lebo zápal keď príde a potom sa vracia neustále to už nie je sranda, to nie je nič príjemné a potom sa z toho dostať von neni len také jednoduché, ja užívam denne Wobenzym aby som sa takýmto problémom vyhla aby ma nič neohrozovalo a teda je mi fajn ;)

mijja

Laurosik presne a nepríde to zo dňa na deň, prišla som na to, že vlastne zápal dáva o sebe vedieť už oveľa skôr, ale sú to také nenápadné náznaky ako bolesť podbruška. Nekomfort pri malej potrebe a také a ono to sú také veci, čo by sme nemali podceňovať, lebo tam to všetko začína.

Laurosik

ingara ale teda zakazdym sa oplati sa na tu liecbu dat, lebo so zapalom zit cely zivot to nie je bohvie co a on sa ozve ked to clovek uplne najmenej caka!

mamita1

ingara s týmto musí proste človek rátať, keď zanedbáme niečo a proste dlhodobo tak nemôžeme čakať, že za pár dní sa to len tak nejako dá dokopy, že proste bude fit a bude všetko jak má byť ;)

ingara

Lulina a potom je to všetko ešte horšie...Komplikovanejšie by som povedala lebo veď tá intenzita zápalu je silnejšia a liečba je tiež na dlhší čas...

marrae

Pri zapaloch mne pomohli antibiotika s Wobenzymom, tato dvojka ma z toho dostala a teda zapal som nemala uz hodne dlhy cas.
Ono je dnes dost problem so zdravim u mnohych ludi, lebo ho staviame pomaly az na poslednu kolaj a potom sa to na nas lepi a lepi.

lulina_majerova

mjanik raz som to osobne absolvovala a teda na niektoré probléme je to fajn, to uznávam, ale teda nedá sa to brať ako proste riešenie na všetky problémy a zápaly a tak podobne. Pri zápaloch je jasné, že nejaké tie problémy už boli dlhšie a teda nazbierali sa, že už sa ich sila proste zintenzívnila.