Príznaky tehotenstva

karla

a este nikdy som nemala kutik na ustach a zrazu ho mam ..meska mi to 14dni ale podotykam zvaknem mat nepravidelnu menstruaciu,ale s partnerom spavam bez ochrány a pravidelne...ziadne priznaky nemam zvykne mi byt len zle od zaludka...poradte mi...

Lenush

janka - nemusi to znamenat ze si tehotna, mne sa tiez uz viackrat stalo, ze som po milovani sa s priatelom mala hustejsi vytok. moze to sposobovat aj cysta

janka

Ahojte Pravidelne sexujem s mojim priatelom a stale sme pouzili kondom. Ale vcera i dnes som bola hned mokra ale nebolo to take obycajne bolo to take hustejsie. Mozem byt tehotna? A este pri prvom sexe co bolo asi pre mesiacom mi prisla menstruacia o tyzden skor. Prosim pomozte. Dakujem

panika

este pockaj par dni, 3 su malo. Potom si bud urob test alebo chod k lekarke. Ale videla som, ze ste sa chranili (v inej teme) - tak mozno len zo stresu mas problemy. DRZ SA

Katka_Hc

ja by som strasne moc bola rada ak by ste mi odpovedali na moju otazku ci mozem byt tehotna ak ma boli brucho stale a menstruacia mi meska ale ochranu sme pouzili a nemam ani tvrde brucho pls. odpiste mi