Pretiahnuta predkozka za zalud

o_iix

ako sa to mysli stiahnut za zalud? ked si dam predkozku, ktora zakryva len zalud zan vytvara to dost nepeknu vrstvu koze na kope, a potom treba tahat este viac? az uplne to zatiahnut zanho aby sa ta nepekna vrstva koze roztiahla? bojim sa to spravit ze ma nahodou bude boliet uzdicka alebo to natiahnem tak ze to nepojde nazad co by mi nevadilo do chvile ked to zacne boliet...

esl

no rozmyslam co s tym lebo neviem posudit ci mam uzku predkozku /cize neviem ci to riesit roztiahnutim alebo obriekou/ alebo ci to bude problem s uzdickou ale skor s predkozkou lebo uzdicka ma ani pri maximalnom natiahnuti neboli...alebo jedno z druhym...

quicksilwer

No to je vazny problem, ked ti nechce predkozka v stoporenom stave prejst cez zalud. Asi bude dobre navstivit doktora nakolko si neviem predstavit sex s takymto problemom. Moze to byt bolestive alebo si tym mozes aj ublizit ak sa nieco natrhne bude to krvacat :( Ja som s tymto problem nemal len proste predkozka nedrzala za zaludom az dokial som tu nenasiel link na take instruktazne video ako si nechat prekozku za zaludom. Po par dnoch sa to tam same krasne udrzalo a drzi doteraz. Zalud je aj vacsi a pri sexe ze vraj "estetickejsi"

esl

Ja som zacal experimntovat v 15 tich... tiez som si ju stiahol...po pol hodine sa mi zalud zvacsil asi na 2 krat taku velkost ako predtym po stoporeni,nikdy som ho takeho nevidel takze rozmyslam ze sa jej zbavim lebo prekaza rastu (?)lenze problem bol ze to stipalo tak som ho dal nazad ...myslim ze je to mozno hygienicky lepsie ale esteticky ani nie...kolko muzov ma predkozku permanentne na nom a ma ju ohybnu, ja mam problem ze ked je stoporeny nedam ju celu von a neviem co stym...

quicksilwer

Ak vam ide predkozka stiahnut tak ju kludne mozete nosit za zaludom. Je to otazka zvyku 2-3 dni a potom vam to uz nepride divne. Podla mna a mojej manzelky je to aj estetickejsie aj ked je penis v klude. V erekcii to vypada dobre a to nehovorim a lepsej hygiene a sexe :)
Ja som to zacal praktikovat pred 2 rokmi a ked sa pozriete tak vela muzov tak chodi aj na nudapalazach. Vobec som tam nevypadal s obnazenym zaludom divne.

pan d.

Ak by si niekto umyselne stahoval predkozu a chodil s vypulenym zaludom, tak to by musel byt asi riadne trafeny. Skor je problem, ak sa predkozka stiahnut vobec neda.

Mr.Smith

Prečo ja nemám také starosti s predkožkou ? ako pár krát som sa zamýšľal nad tým ako to vyzerá ..... ale tak nikdy som neriešil či ju mať za či cez žaluď .... ako pozerám je to normálne, že otázka života a smrti ... jediné čo som si všimol tak asi mi pekne nezkĺže ako to tu bolo opisované .... ale ani to mi zatiaľ nevadilo a to mám skoro 17.

bzbzbzbz

prosim vas viete mi pomoct mam 12 rokov a neda sa mi pretiahnut predkozka lebo to mam zarastene mozem si to volako aj sam urobit alebo musim ist doktorovi???

tusmi

čo ak mám predkožku prirastenu o žaluď...ak mi nestoji tak si ju bez problemov aj stiahnem za zalud.ale ak mi stoji tak iba do polovice

mate59

snaž sa ju dať naspat, lebo sa ti može zaškrtit až sa ti stoporí a to bude zlé.Pomož si olejíkom,ale sa snaž.