Pretiahnuta predkozka za zalud

del12

Ja som to skušal, ale mne tak nedrží, navlečie sa nazad na zaluď.Iba pri erekcii ostane za zaludom.
Inak , myslim, že prirodzene je nosiť ju navlecenu na.
Co sa tyka masturbacie, dlho som to robil tak, že som ju mal na zaludi, tak do polovice, potom som skusil masturbovat so zvlecenou a je to tak ovela lepsie podla mna, lepsí orgazmus, taký intenzívnejsí a dlhší.

robbie56

Niekto nosi tak, niekto inak ...
Dolezite vsak je, ze koza musi klzat hladko ...
Pomoze natieranie a masirovanie kokosovym olejom.
Okrem toho, ze kokosovy olej je vynikajuci lubrikant, je aj antimikrobialny a protipliesnovy, cize je dobre natierat si zalud ... citlivost casom prejde ...
I ty, ktorym koza neposlucha a nechce sa natiahnut za zalud, tak od kokosoveho oleja by to malo klzat jedna radost :)
Kokosovy olej mozte kupit v niektorom bio obchode, stoji cca 250-300 SKK.

leo2217

no ja ju nosím stiahnutú za žaluď asi 2 roky a nič sa mi doteraz ešte nestalo...
maximálne to, že je to pohodlnejšie podľa mňa a že nie som taký citlivý...a aj hygiena je tak lepšia...

machalle

Predkožku si musíš dokázať sťiahnúť za každých okolnosti pokiaľ ju nemáš prirastenú. Ak ju máš prirastenú tak navštív urologa.K citlivosti žaluďa treba si ho umývať mydlom a rukou mala by sa znížiť ale neustúpi úplne.

osud

Na tvojom mieste by som to nerobil.Ja som to raz skusal tak nosit asi tyzden a potom som musel ist na urologiu aby mi stiahol predkozku.Lebo som mal taky opuchnuty zalud ze som nedokazal stiahnut predkozku naspat.!!!

imnivea

no...mne osobne je to neprijemne...ked si to dam "dole" tak je to take citlive...je to na tebe ci si budes zvykat tak alebo tak...

simon

Tak ja mam uplne iny problem ako ty, ja som pocit stiahnutej predkozky este nezazil.Tak trochu ti aj zavidim. Mam velmi citlivy zalud. Kazdy dotyk v tej oblasti velmi boli a neviem co s tym. Mozno by som ju aj dokazal stiahnut, ale by musela byt poriadne namazana... a velmi sa bojim, ze co ak ju potom nedam naspät.