Pretiahnuta predkozka za zalud

Kamil123

Co mam spravyt ak mam predkozku.akonahle sa dotknem zaludu to strasne boli :/ mate stym niekto niake skusenosti?

neznámy človek

Zdravím :) potrebujem poradit... Mam 18 rokov a mal som problém pretiathnut si predkozku cez zalud.. neviem presne či na tomto fóre, alebo dade inde som čítal, že pri horúcom kúpeli sa to dá trénovať.. trénoval som a dneska mi uplne preskocila predkožka cez zalud.. chvilkami to bolelo, ale ptm prestalo a naraz sa mi pretrhla uzdicka a tielko mi uplne malo krvy... čo mám teraz robiť?

kuko581

Ked si pretiahnem predkožke cez žaluď pred sexom pomôže mi to k lepšiemu výkonu? jednoducho vydržím dlhšie?

Seth

Mám 24, ťahám na 25. S predkožkou som nikdy problém naštastie nemal (výnimka pri jednej vášnivej dáme spred roka, ktorá mi pri Orále doslova zubami obrúsila celý penis, a predkožka sa začala zapalovať a keď sa to začalo hojiť, pomohla Indulona, vyžadovalo to pravidelne vo vode opatrne preťahovať, poviem Vám DES!! Bolesť čo som sa po kúpelni driapal ako pavúk AAAA!!). Od mala mám doktorku, ktorá fakt vie čo robí, a vždy hej záležalo na mne. Ukázala, poradila a tak isto aj mama. Predkožku som za žaluď stiahol bez problémov už v 5-6 roku. A tak je tomu doteraz, všetko ide ľahko, pekne. Citlivosť žaluďa mám primeranú, znesitelnú. Nosiť predkožku stiahnutú, myslím že je to každého vec. Mne osobne drží, tak aj tak či už v kľude alebo v erekcii. V erekcii má už tendenciu sama sa stiahnuť na hranu žaluďa. Chalani! Ak máte problém, a neviete to riešiť, choďte za lekárom. Ten Vám ho neodreže. Hlavne dodržujte hygienu, experimentujte, hrajte sa ja to robím hádam od 11tich ..... , veľa na prvý pohľad veľkých problémov sa tak dokážete zbaviť. Ak máte otázky, alebo chcete pokecať, napíšte .... Niečo to Vám určite pomôžem, no lekár je lekár. Zahoďte predsudky, hambu a choďte !

Anonymous2562

Mal som problém s pretiahnutím predkožky cez žaluď. Nešlo to normálne, ani pri onanovaní. Síce sa mi predkožka roztiahla, ale aj tak som ju nedokázal pretiahnuť cez žaluď a bál som sa to urobiť na silu. To mi spôsobovalo nebadateľný problémik pri sexe - vždy som používal kondóm, lebo som sa nemusel báť, že sa mi predkožka "roztrhne".
Problém sa mi vyriešil, keď som si kúpil tzv. honítko - U.S.Tengu Double Hole Cup US verziu (môže byť aj iný model, japonské verzie sú menšie). Ono to už obsahuje lubrikant, ale aj tak som bol pri prvom pokuse opatrní. Pri druhom sa mi už vďaka lubrikantu podarilo pretiahnuť predkožku cez žaluď, ale aj tak to nebol práve najpríjemnejší pocit, lebo predkožka nebola dostatočne roztiahnutá, tak ma to škrtilo. Pokrok ale bol, tak som skúšal experimentovať a pri trochu drsnejšom použití sa mi predkožka roztiahla naplno. Pri stoporení mi automaticky zlezie za žaluď. Má to pár efektov, na ktoré si musím zvyknúť. Močenie vyžaduje väčšiu snahu na mierenie a už pri slabšom stoporení sa mi odhaľuje žaluď, ktorý je citlivý, takže pri chôdzi a nárazoch mám nepríjemný pocit. Po určitom čase "nič nerobenie" rádovo týždeň sa predkožka vráti do pôvodného stavu, kedy je problém ju pretiahnuť, ale lubrikan to vyrieši. Takže ak máte podobný problém, skúste použiť honítko a lubrikant a možno sa takto nečakane dočkáte úspechu bez väčších problémov.

attila rigo

Dobří já sá chcem spitat ja mám 25 rokov a furt mám na žaludů tů kozu ani má to vobec neboli nic kebi som si to odresal ale něco stým urobil ale co sim mám úřobitt musím to dat přec a lékařovi nie. Nepojdem

[zruseny35]

deana28...toto nieje problem z detstva! Toto sa deťom ani nerobí.Mne to lekár odporučil už v jednom roku života dieťaťa,a v 4 roku už bol na obriezke.Az potom zitil čo su to PROBLEMY a ja do jeho 18r (skor sa to operatívne nerobí koli vývinu a koli tomu,že sa často čaká na prvý pohlavný styk )možem len trpieť čo bude.Tá krava doktorka mu tam totiž dala niť ,ktorá sa nevstrebe,a prirastene mu to ako dám dolu?Takato malá operácia sa má liečiť cez roka a viac v bylinkách ? Ved to operuju dospelemu v polovičnej narkoze a za 3 dni nevie že mu niečo robili.
Chlapi sa prirodzene vyvijaju,a niektorý proste ten problem maju,ale nie koli tomu ,že si maju "pretrhnuť uzdičku silou",ale len poumývať sa "pod" !