Pretiahnuta predkozka za zalud

sunshine_001

ja som sa chcel opytat ze co mam robit lebo ked my nestoji a skusam dat za zalud tak sa postavi a ked stoji tak zazalud vobec nejde iba skoro do polovice

andrew25

zdar. ja som tiez rozmyslal nad zeby som nosil stiahnutu predkozku no vacsinou sa mi stiahne naspat no podla mna je to celkom fajn ju mat stiahnutu za zalud len ako ju prinutit aby ostatla stiahnuta? ta hygiena je urcite lepsia no na obriezku by som neisiel urcite teda jedina ak by som musel mam totiz nazor co raz na tele je treba to tam nechat ...

lachim

Ja ju tak nosím asi 4 roky - od 16-tich. Už si neviem predstaviť, žeby som si ju stiahol naspať na žaluď :) Jednoducho, ja ju nosím stiahnutú za žaluď a tak to aj ostane :) A myslím si, že nie som jediný chalan čo má takýto názor.

dottore

nemam pocit zeby bol prilis suchy...je to normalne si myslim...ja ju nosim tak od svojich 15tich rokov...teraz mam 23 :)

chil

prosim vas...a co keby som predkozku nosil na zaludi ... pred sexom si ju stiahol za zalud..a po sexe znovu dal naspet...bolo by to realizovatelne...??

mam este taky problem ze ked si predkozku stiahnem za zalud...a postavi sa mi..tak ju nedokazem dat naspet a je to neprijemny pocit tlacenia..co s tym prosim ?

matt7421

Co sa tyka stranky www.opinion.com.au, nemyslim si, ze je objektivna, pretoze tu hlasuju len ti, co sa o tuto vec zaujimaju a ti aj experimentuju. :) Vacsina je vsak takych, ktorych nieco taketo ani nenapadne a nezahlasuju na podobnej stranke, preto tych 36 % je podla mna velmi prehnane cislo.

Co sa tyka mna, ja nosim predkozku stiahnutu uz vyse dvoch rokov a som rad, ze som sa na to dal. Je to cistejsie, nie prehnane citlive a krajsie. :) Zozaciatku sice sem-tam padala naspat, ale uz si zvykla...