MOJ CHLAP STALE POZERA PO DRUHYCH ZENSKYCH!!!!

dada

Stále je to iba o sile osobnosti...ak ho mulujes a cistou laskou ... neriesis, ci sa pozera ...ved budte radi ze je zdravy a vidi :-)))

nice

noonaa chcem sa ta opytat ,ze ci si ochotna pripustit ,ze nie kazdy chlap je rovnaky. Tak ako su horsi od tvojho su aj inak zamerany ako tvoj.Ja nemozem dat za nikoho ruku do ohna ,ale moj mi povedal ,ze sa rozhodol len pre mna a nema si potrebu obzerat ine ani dovod.Sme spolu 4 roky a nic podobne som pri nom nezazila ani si nevsimla.Nebudem sa hadat ,ale verim mu.Keby to bolo inak nechcem ho a nema to pre mna vyznam byt s takym clovekom.

jajka

golemko,
nikto ti predsa nemoze nic zakazat. mas na vyber. kludne mozes svoju partnerku urazat tym ze balis ine zeny v jej pritomnosti a davat jej tak najavo aka je pre teba bezcenna. a uz je len na nej aku vysoku ma sebauctu.

noonaa

som aj ja precitlivena a ziarliva,alemoj mi to vysvetlil takto: ze neda sa nepoziet za peknou babou,ale je to ako,ked ide okolo neho pekne auto,na ktore sa pozrie a to auto odide....a dost, neobera as,nebezi si po cislo,neerektuje :))) ale aj tak by ma to naserkalo,keby to bolo casto a prehnane....sme citlive...a moja,keby to tak prehanal,akot tvoj,chvilku by som zatala zuby,hrala nevsimavu,ze ta to netrapi....ale pochybujem,ze takyto chlap by si to vsimol...byt nestatnou vo vztahu je prvy velky dovod na rozchod....si stastna ???

Hapacabanna

Precitala som si vsetky prispevky v tejto teme a musim uznat,ze je to vazne dobra tema.Ja to citim a beriem tak,ze ten moj sa urcite pozrie raz za cas po nejakej peknej babe.To urobi kazdy muz(i ked si niektore naivne myslia ze nie),kazdy normalny,zdravy,zrely muz si obzrie peknu babu,ktora prave ide na okolo.Ale nie vzdy to znamena,ze ,,ocumuje kazdu".Proste je to tak dane od prirody,ze muzi si proste musia obzerat aj ine damy neznejsieho pohlavia.Pokial ten moj doslova ,,nezacne poletovat okolo nejakeho extra expemlaru ako druzica",tak z toho nic nerobim.Zeny,musime si predsa priznat,ze obcas aj nam ujde jedno ocko za chlapom,ktory prave okolo nas prechadza a musime priznat ,,ze je to faakt kus..." :)