depresie zo seba!pomoc!

Príspevok v téme: depresie zo seba!pomoc!
uz dalej nie

ahojte kocky,
uz dlho citam vase uspechy, diety a vselico okolo chudnutia...a odhodlala som sa zalozit tuto temu...
4 roky ma trapia hrozne depresie zo seba..nevychadzam von, neviem sa tesit zo zivota...no to je dlhy pribeh...
chcela by som to zmenit a pekne vas poprosit nejake rady ako dosiahnut svoj ciel a to je 64 kil...
mam 175 cm a vahu som mala skoro 74 a podarilo sa mi dat dole na 70,4 kg...ale stale sa citim zle priam az horsie tlstejsie..to je psychicke..=(
chcela by som vas pekne poprosit o rady co cvicit ako papat a co...
moje miery:
prsia:100
boky:89
pas:75
zadok.103
stehno pod zadkom 60 a asi tak v strede 54..

dakujem velmi pekne vsetkym babulkam co mi pomozu

lumika

Tvoj problém nie je v stehnách, ale v hlave. Skús to vyriešiť ako prvé, potom ti aj chudnutie pôjde ľahšie. Ak nenájdeš zo svojho okolia niekoho rozumného, komu by si mohla dôverovať, obráť sa na psychológa. Cítiš sa blbo nie preto, že si tučná, ale naopak, nedokážeš schudnúť, lebo máš problém, ktorý možno nevieš pomenovať a preto ho nevieš riešiť. Vyhľadaj pomoc a uvidíš, že sa pohneš ďalej.

floggpik

No,ako to tu tak citam o tvojom probleme,strasne mi to pripomina mna,aj ked som od teba o 4 cm vyssia,miery mam velmi podobne...A to sa stravujem zdravo a trenujem kazdy den 4 hodiny-profesionalne sportujem...Moj hendikep najvacsi je zavislost na sladkostiach a neviem co stym mam robit...:(

fraisee

preco sa zameriavas na to ze chces zhodit presny pocet kil? ved to je strasne depresivne. zacni cvicit a vhodne jest, a divaj sa na to, kolko cm z pasu mas dole, ze mas lepsie vyrysovane svaly na bruchu, ze sa ti pekne formuju nohy a pod. a nie cumiet 4 krat denne na vahu. telo mozes mat tensie vplyvom cvicenia, no zaroven nemusis nejak rapidne schudnut na vahe, tak si na to davaj bacha. lebo svaly su TAZSIE ako tuk.

vlnka

ahoj ahoj..
tak ako som slubila, pridavam par stranok..

v tejto je konkretny jedalnicek pre zeny.. mne sa paci.. a pripominam, ze si tam mate vybrat z moznosti a - e a nie vsetko zjest ok? :D:D
www.moje-fitness.cz

troska teorie :
-odkaz odstránený-

tak co poviete? ja by som to skusila... takze waitin na vase odpovede :)

chrumka

ahojte dievky,
no ja mam tiez taky problem ze moja vaha stale kolise medzi 63,64 kg pri vyske 173cm, zacala som teraz cvicit som si povedala ze aspon 3x do tyzdna budem chodit do posilky a strava no vyhybam sa sladkostiam tie skoro vobec nejem, ryby som zacala jest ale len v konzerve a inak celozrnne produkty alebo ryzove chlebicky. Ale nepomaha to a neviem preco. V podstate chcem schudnut hlavne zo stehien a zadku a celkovo nejakych 4,5kg. Pomozete mi?
Vdaka :)

vlnka

este pridam svoje miery..
su presne tie iste ako tvoje (okrem prs - tie mam iba 90 :) )
ale inak brucho, zadok, boky, stehna to iste, ALE vyska IBA 166cm a vaha 62kil.. takze som na tom ovela horsie...

vlnka

ahoj :)
ja asi tak priblizne pol roka hladam nejaky sposob ako schudnut.. o dva mesiace mam stuzkovu, a o mesiac idem kupovat saty.. tak som sa rozhodla, resp. so usudila, ze asi najlepsou volbou budu sacharidove vlny. vselijake ine diety a zdrava strava ma nejako nieze neoslovila, ale nedarilo sa mi dodrzat to.. v sacharidovych vlnach sa papa vela kuracieho masa a ryb a tie ja zboznujem.. idem ich dat na tri tyzdne.. tak uvidim, co to spravi.. je to narocne trocha na financie, pretoze ta kuracina nie je lacna, ale mam pocit, ze ked to bude take drahe, budem si to viac vazit.. co povies na to? nezacnes so mnou?
alebo nezacne so mnou niekto?
keby nieco, pridem tu este neskor vecer, tak zatial baby :)
skuste nieco popozerat na nete o tych vlnkach.. neskor sem prihodim aj nejaky link :)
papa