hnedy vytok

mimqa

PROSIM VAS MAM HNEDKASTY AZ KRVAVO CERVENY VYTOK NECHAPEM VSAK S COHO TO MOZEM MAT A CI STYM MAM IST KU GYNEKOLOGOVI AELEBO NIEKDE INDE MENSTRUACIA SA MI SKONCILA UZ PRED DVOMA TYZDNAMI POHLAVNY STYK SOM TAKTEZ ESTE NEMALA TEDA SI ABSOLUTNE NEDOKAZEM VYSVETLIT CO SA TO SOMNOU DEJE ... PROSIM VAS CO MAM ROBIT ..???

mimqa

PROSIM VAS MAM HNEDKASTY AZ KRVAVO CERVENY VYTOK NECHAPEM VSAK S COHO TO MOZEM MAT A CI STYM MAM IST KU GYNEKOLOGOVI AELEBO NIEKDE INDE MENSTRUACIA SA MI SKONCILA UZ PRED DVOMA TYZDNAMI POHLAVNY STYK SOM TAKTEZ ESTE NEMALA TEDA SI ABSOLUTNE NEDOKAZEM VYSVETLIT CO SA TO SOMNOU DEJE ... PROSIM VAS CO MAM ROBIT ..???

angiene

Ahojte chcem sa opýtať na výtok....Beriem antikoncepsiu už takmer rok a nikdy som nič také nemala...ale teraz zrazu v polovici tabletiek som dostala hnedý výtok....čo to môže spôsobiť?nieje to nič vážne??

natalia00908

chcem sa opytat..mala som s priatelom pohlavný styk s ochranou ktora sa nam roztrhla ... priatel sa do mna neurobil...pre kazdy pripad som uzila tabletku po escapelle ...po 6 dnoch som dostala krvacanie ktore trvalo 3 dni ... po 2-3 tyzdnoch som dostala zas krvacanie ktore mi trvalo 8 dni to bola asi menstruacia ...a presli dva tyzdne a dostavilo sa mi spinenie ktore ma hnedu az krvavu farbu ... moze to byt s tej tabletky ??? alebo co to moze byt ? mozem byt tehotna

paja13

veva00 jasne :) Ja som prvu menstruaciu dostala v rovnakom veku a tiez spojenu s vztokom :) Nemusis sa bat,urcite je to ono

veva00

ahojte mam 12 rokov a uz treti den mam hnedy vytok spojeny s krvov ... mensez som este nikdy nemala ..moze to byt zaciatok prvej menstruacie ?? prosim poradte . dakujem

zuzic

whee_ee takze ozyvam sa...je to zvlastne jeden den som mala akoby menzes potom zas len ten vytok no uz prechadza nastastie. dik za rady...

whee_ee

veď vieš, stres je hnusobník, vie dobre rozhádzať organizmus.. stačí nejaká hormonálna nerovnováha a hneď sa to prejaví, takže neboj, určite to nie je nič vážne, ale ak sa to bude zhoršovať alebo dlho neprestávať, radšej choď k lekárovi.. zatiaľ len čakaj :)

zuzic

nebude hadam nic zle aj ja myslim ze skor stresom ze prisla skor i ked ja vzdy mavam silnu a toto je slabe...uvidime potom sa ozvem:)