mooc chcem mat aspon 48 kg...proosim poradte ale nenadavajte

Príspevok v téme: mooc chcem mat aspon 48 kg...proosim poradte ale nenadavajte
eliska

cawte baby...javiem...je to mozno hlupe...aleja uz som si tolko vytrpela kvoli svojej postave..chalan saso mnou kvoli tomu rozisiel...kamsky ma ohovaraju..
kedysi som totiz schudla na krasnych 45 kg..ale nejako zo stresu a tak nedostatok pohybu som pribrala 15 kg..a teraz nie a nie to zhodit,,,proosim pomozte alebo poradte mi niekto ako mam schudnut..co funguje..?vyskusam vsetko...nie som leniva..rada si zacvicim aj zabeham...ale aby som schudla musim prestat asi jest..bo insie mi velmi nepomaha...fakt prosim..nenadavajte mi za to...mozno som sprosta..ale uz nemozem dalej takto ziz nestastnaaa a sama,,,...please

alenda

Ja tiež chodím spať až o jednej, druhej. Ja som to dodržiavala vtedy, keď som chodila spávať okolo 11 pol 12. Chudnúť som začala až keď som začala poriadne jesť. Paradox...Najprv som schudla 10 kg nejedím a obmedzovaním a potom som to pribrala späť, keď si telo zvyklo na tak málo jedla. Teraz jem všetko do radu a nie som úple tenká, mám 50-52kg na 160 cm a som zo sebou spokojná. A nechýba vám to keď nejete sladké a jete také šaláty a všetko zdravé??? Lebo ja som tak vydržala len 1 rok na zdravom a potom si to telo aj tak pýtalo a nemohla som sa už ovládnuť.

booble

alenda, je velka blbost nejest po piatej!

janeczka ma pravdu- tri hodiny pred spankom.
ja chodim spavat tak o tretej, povinnostii skor nedovolia, casto este o polnoci tlacim do seba nejaky salat s bielym jogurtom a podobne... lebo kym si hore, tvoje telo je hore s tebou... a ked si zvykne ze vecer dlho nedostane potravu, tak si o tej piatej z posledneho jedla odlozi zasoby aby "prezilo" dokym nepojdes spat...

ale este by som rada reagovala na to ze jedna z vas tu pisala ze si merala tuk a ze ma 13 kil tuku a 47 cista vaha... zena ma mat pomer telesneho tuku 22-26%

takze ty mas toho tuku este malo... sa to zda ze 13 kil tuku je vela... ale tuk je velmi tazky, to len preto.

nemysli si teraz ze ta odsudzujem alebo co, chcem ti len dobre... chutnut by si urcite nemala, uz by to pre teba nebolo zdrave...

janeczka

ved ok alenda, ale ak niekto vstane medzi 10-11 doobeda, tak potom je normalne, ze ide spat neskor po polnoci. nie kazdy mame pracu 9-5 a pravidelny zivotny rytmus, preto si nemyslim, ze sa da zakazdym uplatnovat pravidlo po piatej nejest. ak vstanem o dvanastej a idem spat az o dvanastej na dalsi den, tak co mam si dat ranajky a potom 23 hodin nejest? to mi tak akurat spomali metabolizmus, ktory je uz aj tak dost pomaly.
ja uz som docvicila a idem dalej pratat, ach..

alenda

ešte raz sa vám ospravedlňujem, nechcela som tu nikoho uraziť, ak to tak vyznelo, že sa tu vyťahujem, aké je to jednoduché, tak prepáčte

alenda

Klaudika, ja som ťa nechcela posudzovať, viem, že niekto môže robiť, všetko a nepomôže mu to. Ja som to tiež nemala ľahké, všetko som dodržiavala, len som mala trochu iný problém, pretože som si tým obmedzovaním úplne dokazila organizmus, a imunitu. Viem čo všetko môžu, takéto diéty, neustále cvičenie a všetko spôsobovať...Kamarátka chcela silou mocou schudnúť 15 kg, lenže to bolo tak nasilu....jedla ako vrabec, žiadne sladké, ale stále mala takú istú váhu, ani kilo dole, aj keď to všetko dodržiavala a najhoršie je na tom, že sa to na tele prejaví, človek niekedy potrebuje aj to nezdravé...teraz to už viem, lebo keď som sa dokázala vo všetkom obmedziť a cvičiť ako blázon, vôbec som sa necítila dobre, a skončila som s chronickou únavou. A u bolo to skôr tak, že som bola presvedčená ako zdravo žijem, pritom teraz mám práveže chuť len na to nezdravé, našťastie si to už môžem dovoliť, lebo to bolo pre mňa utrpenie, ako som si vyprovokovala žalúdok, a bolo mi zle z každého kúska jedla, už ani ovocie a zeleninu som nemohla jesť, za to, že som žila tak úžasne zdravo...a to som nebola anorektička, proste mi z toho bolo zle

klaudika

alenda, to nevadi, ja len nemam rada, ked ma niekto posudzuje a pritom ani nevie co robim/nerobim.
Ja napr. chodievam spat okolo tej 11-12tej a jedavam naposledy o piatej alebo siestej a staci mi to. Nejedavam tak preto ze chcem ale uz som si zvykla na takyto rezim. Keby som si dala aj okolo 10tej nieco tak by mi to nerobilo dobre, to sa uz poznam

alenda

Tak prepáčte, nečítala som všetky vaše príspevky, čo robíte a čo nie?? Tak potom je už váš organizmus zvyknutý, že žijete tak zdravo. Tiež sme mali s kamarátkou takýto problém...Niekedy aj priveľa škodí. 3 hodiny pred spaním nejesť?? No a keď je 11 hodín 3 hodiny pred spaním??? Je to dosť na neskor na jedlo. O 11. už ani žalúdok nepracuje. Ale keď chodíš tak neskoro spať, tak sa to asi nedá vydržať.

klaudika

ten prispevok od alendy mi pride trosku mimo. ved sme tu pisali, ze vsetko toto robime. Pohyb nam nechyba, jeme myslim zdravo. Ja uz napr. nemam vobec chut na nezdrave veci, telo si nepyta...