mooc chcem mat aspon 48 kg...proosim poradte ale nenadavajte

Príspevok v téme: mooc chcem mat aspon 48 kg...proosim poradte ale nenadavajte
eliska

cawte baby...javiem...je to mozno hlupe...aleja uz som si tolko vytrpela kvoli svojej postave..chalan saso mnou kvoli tomu rozisiel...kamsky ma ohovaraju..
kedysi som totiz schudla na krasnych 45 kg..ale nejako zo stresu a tak nedostatok pohybu som pribrala 15 kg..a teraz nie a nie to zhodit,,,proosim pomozte alebo poradte mi niekto ako mam schudnut..co funguje..?vyskusam vsetko...nie som leniva..rada si zacvicim aj zabeham...ale aby som schudla musim prestat asi jest..bo insie mi velmi nepomaha...fakt prosim..nenadavajte mi za to...mozno som sprosta..ale uz nemozem dalej takto ziz nestastnaaa a sama,,,...please

klaudika.

ahojky janeczka,
ja som bola tiez chora a vobec som nemala chut do jedla, tak vaha bola v pohode, ale ked som nabehla opat na normalny rezim odrazilo sa to trosku aj na vahe, mrzi ma to, lebo viem, ze si to budem musiet zase tvrdo vydriet. Tiez som nemohla dlho cvicit, lebo som sa po antibiotikach citila dost slaba. Ale uz tyzden kazdy vecer cvicim takmer 2 hodky, tak hadam nieco z toho bude. Aj tak som rada, ze pre seba nieco robim a nie je mi lahostajne ako vyzeram :) Janeczka, hadam sa dostaneme na tu nasu hranicu, len si to musime poctivo vydriet :)

janeczka

ahoj klaudika,
no ja nic moc, mala som dost blbe obdobie, odrazilo sa to aj na mojej vahe. tak som sa do toho opet pustila, cvicim stale viac. mala som pauzu, akurat ked som bola chora, a tebe sa ako darilo?

lagie

miesto toho aby si ju vypisovala co a jako si uz mohla cvicit, treba upravit stravu - nie nejest, jest 3 az 5 x denne a pravidelne v malych porciach, do obeda sladke po obede nie, pit vela tekutin a snaz sa cvicit kazdy den, aj ked iba 20 minut

klaudika

skinny, ale ved sa nic nestalo, ja len aby bolo jasne, kto co pise :)

a to preco pribrala sa zrejme ani nedozvieme, kedze tato tema je zalozena uz takmer pred polrokom...

skinny

klaudika
ano náschval som to spravila preboha zabiješ ma teraz???? zaujímalo by ma z akého dovodu tak pribrala..... tak uplne nie, ale inak som spokojná.

klaudika

skinny, no to by bolo jasne, ze mne :)
pribrat sa da zo stresov, so zdravotnych dovodoch aj prejedanim, ale to ona nepopisuje ako problem a vekom pribera kazdy clovek. Neverim, ze ty si spokojna/y sam/a so sebou