OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?

Príspevok v téme: OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?
noonaa

ahojte..zacala som sa zaujimat o tento pojem,pretoze,hoci moj priatel nesuhlasi s nazormy svojej matky a nie je v jeho ociach ta najlepsia,ako to tnto pojem definuje..stale nejak podvedome robi to,co chce ona,stale s ohladom na nu...co je pekne,kym to nie je na ukor nasho vztahu,a zacina to byt dost casto na ukor a v zasadnych veciach...a obcas mi pride byt dost neschopny v beznych veciach,alebo mozno ich aj vie robit,ale nestara sa o to...mam z toho riadne nervy,lebo citim,ze som na neviem kolkom mieste...chce sa teda opytat,ci vie niekto preesne znaky oidipovskeho komplexu,aj ked chlap napriklad az tak neinklinuje k matke,ale skor myslim, nejake prejavy, ako kvoli takejto vychove potom kona v beznom zivote,ako rozmysla,preco....dakujem...

kekso

dobre radana..takze mam sa vyborne,ked odmyslim vsetko to zle..:DDD..tak aj tebe dobru noc a pekne snicky..ahojki..

radana

No na dnes vam dam predsa len dobru nocku,lebo prichadza dalsia kriza a tretiu kavu uz riskovat nebudem. Ahojte mladezi :D

radana

Hh,aj ja pijem kavu,len ked musim a teraz to bola nevyhnutnost,lebo uz by som nevladala ani maleho osprsit a ulozit spat,takze je to moj zivota budic :D

radana

Keby som ti neverila,tak by som si tu s tebou nepisala.Maria sa asi drzi pravidla-doveruj,ale preveruj ..Uz si sem dlllho nepisal,tak asi preto..