OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?

Príspevok v téme: OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?
noonaa

ahojte..zacala som sa zaujimat o tento pojem,pretoze,hoci moj priatel nesuhlasi s nazormy svojej matky a nie je v jeho ociach ta najlepsia,ako to tnto pojem definuje..stale nejak podvedome robi to,co chce ona,stale s ohladom na nu...co je pekne,kym to nie je na ukor nasho vztahu,a zacina to byt dost casto na ukor a v zasadnych veciach...a obcas mi pride byt dost neschopny v beznych veciach,alebo mozno ich aj vie robit,ale nestara sa o to...mam z toho riadne nervy,lebo citim,ze som na neviem kolkom mieste...chce sa teda opytat,ci vie niekto preesne znaky oidipovskeho komplexu,aj ked chlap napriklad az tak neinklinuje k matke,ale skor myslim, nejake prejavy, ako kvoli takejto vychove potom kona v beznom zivote,ako rozmysla,preco....dakujem...

[zruseny12]

VELKA POMOCNICKA,ZE?:0)))))........ASPON MAS NA,CO SPOMINAT...TO TIEZ POZNAM,MOJE DETI TIEZ VSETKO MUSELI ROBIT SO MNOU...

dd

jeej, no jasne..pomahala mi ho zdobit - rozhadzala mi ozdoby po celej izbe :D a tesne pred vecerou, ako som dorobila file si na seba vyliala misku s vajickom, co som obalovala file :D takze bola sranda celkom..a bavilo ju velmi rozbalovat darceky, trhat papier :D

dd

mno, treba verit :)! hmm..Radanu som tu dlhsie nevidela..raz som ju videla v inej teme..ale tu uz dlhsie nezavitala :(

dd

aj ja Vam vsetkym trom, Maria, Noonaa, Radana zelam stastny novy rok 2009, vela zdravia, stastia, lasky, uspechov a splnenych priani!pekne dni :)

[zruseny12]

NOONAA,DD A RADANA,PRAJEM VAM ROK 2009 PREZIT PODLA SVOJICH PREDSTAV,A HLAVNE ZDRAVIE,ABY VAM SLUZILO AJ VASIM RODINAM...pekny den