Mykóza v pošve

...

velmi dobry je saforelle ...je to gel na intimnu hygienu a ako zeny pouzivaju to aj muzi..treba skusit..kupit sa to da v lekarni

esbila

ahojte..chcela by som sa opýtať že ak mam ja mykózu a mám lieky tak aké lieky alebo ine prostriedky mám dať partnerovi? :)

bisan

Zdravim vsetky damy, chronicke zapaly posvovej sliznice + premnozenie kvasiniek moze byt tiez dosledkom neznasanlivosti lepku v strave. Uplne v skratke: lepok z napr. psenicnych zrn vam zalepi tzv. klky v tenkom creve co ma za nasledok (okrem ineho) narusenie imunitneho systemu (v nemalej miere!) a osttane problemy sa potom postupne nabaluju. Celiakia a kandidove ochorenie idu castokrat spolu "ruka v ruke". K tomu sa pridruzuju rozne alergie a ekzemy. Neberte to na lahku vahu. Ludi, ktori trpia intoleranciou nie je malo.. viac ich je tych, ktori o tom ani nevedia.. mimochodom, vyvinut sa moze v ktoromkolvek veku a je dozivotne. Za vysetrenie nic nedate.

majka.majka

ahoj moni, mykoza sa da pohlavne preniest... preto ak ju mas nech sa lieci aj chlapec ak mas staleho priatela a istu dobu nemat pohlavny styk a ked tak s ochranou...

majka.majka

ahoj menly, ja tu infekciu mam teraz, kvasinkova infekcia sa vola odborne mykoza a taktiez aj pliesen... zistis to tak ze pri moceni a pohlavnom styku to velmi pali, stipe a svrbi... ak taketo nieco zistis tak uz v prvych naznakoch ihned navstiv gynekologa, nezanedbaj to, ja som nesla hned a teraz s tym mam problemy... da sa to liecit, doktor ti da tabletky do posvy aj na papanie a da ti aj masticku, po dobu 10 az 15 dni budes brat tablety do posvy ale ziadny pohlavny styk a potom ked to doberies tak musis este pockat 2 tyzdne alebo len s prezervativom... a ak mas stale priatela musi sa preliecit aj on... dufam, ze mi rozumies vsetko co pisem, ak mas nejake otazky alebo si niecomu nerozumela tak mi napis odpis a ak viem poradim...

menly

prosim vas strasne moc ako to zistim ze mam kvasinkovu infekciu pretoze neviem ci by to mohlo byt to..a ako by sa to dalo neak vyliecit??

my ženy

Tento problém poznám. Baby vacsinou mykoza vznika ked ma zena oslabeny imunitny system, ja mam tento problem stale ked som chora a beriem antibiotika.Vtedy antibiotika uplne vyhubia prirodzene prostredie v posve a staci kvapka mocu a mykoza moze zacat.Takze ak vas partner z niecoho obvinuje a vy ste si 100 percentne ista, ze ste neurobili nic zle, je to problem imunity. Mne zaberaju, Candibene cipky a jenamazol mast, ale to predpisuje len lekár. Rada by som vedela aj o nejakych liekoch, ktore lekar nemusi predpisat a pomozu. Ak mate nejaku skusenost, napiste.

nikola

HLAVNE MI NAPIISTE PROSIIM!!!!bojim sa neviem co mi je.mam dostat menstruaciu ale este nemam.ale ked si strcim prst do posvi tak mam na nom krv.la ena vlozke nie.neviete prosim co to je?dakujem vopred.Nika