Mykóza v pošve

Tinka06

Lea,

odporucam ti vyskusam popri liekoch aj systemovu enzymoterapiu Wobenzym. Pomoze ti preliecit sa zvnutra a podpori aj imunitu. Liecba bude ucinnejsia a rychlejsia, moze sa ti podarit zbavit sa opakovanych mykoz uplne.
S pozdravom
Tina

ayurvedsky maser

Na tuto temu som pisal odpoved v teme: Neviem sa zbavit mykozy. Skuste si to pozriet. Organizmus musite cistit zvnutra a tak potom uz nebudete mat problem s kvasinkami. Samozrejme nesmiete to prehanat s cukrom... kvasinky ho zboznuju a potrebuju ho aby sa uspesne mnozili.
S pozdravom liecitel Milan Pravda, Alternativna medicina, Liptovsky Mikulas

lulumba12

ja som mala podobny problem pol roka, teraz uz asi 4 mesiace mam pokoj. najprv mi doktorka predpisala candibene a canesten mast - na chvilku zabralo, no len na chvilku. potom mi predpisala fluco sandoz tabletky (aj partner bol tym prelieceny, lebo prezervativ nestaci ak mas mykozu - nakazis aj partnera) a dalacin krem. popri tom som mesiac brala probiotika na precistenie mikroflory - laktobacily 6 miliard v 1 tablete od firmy Swiss a prelo to. Este po liecbe som 6 dni pouzivala tablety Gynoflor a par mam odlozene keby nahodou ta pliaga znovu zacala vystrajat :) citim sa super, ziadne problemy ani pri sexe - neda sa to porovnat. uzivam si kazdy den bez mykozy a hnusneho svrbenia, bolesti pri sexe a vytokov...

Jujka

Modrá indulona mi zabrala bola som dva týždne na mikozu v nemocnici nic so mnou nerobili tak som podpisala papier na prepustenie a liecila som sa modrou indulonou tiez som na vsetko alergicka

nikussssska

Ahoj,
mám tento problém dlho. Gynekolog mi dal lieky na pol roka volá sa Fundolon.A zatial som nemala mykozu. Inak mavam kadže dva mesiace.

titi...

Jenamazol sa dá kupiť aj bez receptu,len nemaju to všade.Su k tomu aj 3 aplikátory v krabičke na zavedenie krému do pošvy.

Tiinkaa

Skus koloidne striebro , ja som ho uzivala ako vnutorne tak aj vonkajsie a mykoza je prec. Koloidne striebro som si zakupila na Koloidne.sk

miaa8

pokial si u gynekologa nedas urobit kultivaciu o ake bakterie presne ide, tak je mozne ze ta masticka ti je zbytocna a iba si nou dalej oslabis zdravu mikrofloru co ti este ostala.

mimi27188

Ahoje, ja som uz mala viackrat mykozu, aj teraz ju zrejme mam, ale tentokrat som zatial nebola u lekara a pouzivam masticku-Fungicidin, ktoru som si volne kupila v lekarni, tak sa chcem opytat ci je podla Vas vhoda.
A este by som sa chcela informovat, ze akym sposobom by sa mal preliecit moj partnere, ci su na to tiez nejake tablety, alebo ....

biolactiv

brala som antibiotika a popri tom aj biolactiv a nemam problemy s mykozou ako inokedy. Brala som obcas aj Bkomplex forte. poradila mi to lekarka.