Mykóza v pošve

oko iduci

Mykóza v pošve
Doktorom to je jedno. Hlavná vec ,že si spravia čiarku a maj=u dlhodobo pacientov. Mýkóza sa vyskutuje len u tých žien čo majú suchú. Ženy čo sú stále vlhké s tím problém nemajú.

salica

Mykoza je fakt nepríjemná to ti musím dať za pravdu.Ja mám za sebou tiež všemožné lieky a mastičky .A teraz v lete ani nehovorím .Ach bože to svrbenie je nenormálne.Teraz som dobrala atb aj mycomax.Doktorka mi kazala kúpiť Enzymax v lekárni a že to budem brať dlhodobo pretože sú to enzými aby sa mi to už nevracalo. No svrbenie už prešlo aj výtok je už konečne slabší.Sliznice sa mi konečne vyhojili.

elennnka

Ahoj, .. toto je asi najneprijemnejsia vec v zivote kazdej z nasss... tiez som mala taky isty problem dlhe veky... nic nezaberalo ucinne az po prridani wobenzymu. ten som brala a mam klidek vyskusaj

devatt

mykoza je velmi neprijemna zalezitost, treba ju preliecit poriadne a co najrychlejsie, kym sa tak velmi nerozsiri, vyborny je Canesten - -odkaz odstránený- , sama s nim mam perfektnu skusenost, tableta je velmi prakticka a ucinna, ale pouzila som aj krem pre istotu, ktory je vhodny aj pre partnera

wrevka

ja som už tiež počula niečo o enzymatickej liečbe.Mne magistra v lekarni ponúkla ten Enzymax.Je síce drahý ale vravela že to výborne zaberá a mukozy sa neopakujú

pawlita

čauko kočky aj sa pridávam do klubu tá moja mykoza.Myslím že všetky tie mastičky a tabletky asi na mňa nefungujú.Mala som ich neúrekom ale zatiaľ nič z toho nezabralo.Náhodne som sa dostala na prednášku liečba enzýmami a čo všetko spôsobuje oslabená imunita kde pani hovorila o rôznych orgánoch v tele ktorý potrebuje aké konkrétny enzým.Tak som sa dozvedela o Enzymaxe.v lekárni som sa ešte pre istotu povypytovala čo a ako a nakoniec aj kúpila.no ale veľa som si od toho nesľubovala,ale aspoň budem mať dušu na mieste.Tak som začala brať 1tb ráno a jednu večer a čakala som čo to bude za zázrak.Najprv zmizlo svrbenie časom ustal aj výtok a nateraz je všetko ok.Dúfam že nadlho.

slniecko S

Mozno to nie je váš prípad ale liečili ste sa súčasne aj s partnerom? Lebo stačí ak to má len jeden z vás a budete si to stále prenášať. Partner ani nemusí mať problémy ale može vám vždy mykózu len preniesť

Stelli

Mne pomohlo, keď som začala jesť veľa listovej zeleniny, prestala som jesť sladké a nosím len bavlnené spodné prádlo a samozrejme ho žehlím bez aviváže a žehlím

diazena

no ja som tiež skúšala brať wob ale po čase som ho už neznášala teda môj žalúdok tak som musela hľadať niečo iné čo je aj na imunitu aj na mykozu najlepšie na obidva naraz. Doktorka mi doporučila tak nech vyskúšam Enzymax V vraj je to na obidva problemy