Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Kvasinky po kazdom sexe?!

Príspevok v téme: Kvasinky po kazdom sexe?!
lilka12596

ahojte babeny.pozna niektora z vas sposob ako sa zbavit kvasiniek?ja ich mam stale ked mame s priatelom sex alebo len take hratky.potom pride menzes,prejde to a zas ked nieco robime tak sa to obnovi.a uz ma nebavi stale sa vyplachovat,ked viem ze sa to opet vrati.nepoznate nejaku pomocku alebo sposob ako by to mohlo prestat robit problemy?dakujem

mirka 23

Lilka, ak sa miluješ musíš chodiť na prehliadky k lekárovi. Nikomu to nie je príjemné. Časté a neliečené zápaly vedú k rakovine krčka maternice.

lilka12596

je fakt dost mozne ze mam oslabenu imunitu,lebo pred asi mesiacom som bola chora a doteraz nesom uplne vyliecena,staci mi trocha klimatizacie a mam plny nos.alebo vzdy som mala pevne pekne nechty a zrazu sa mi zacali lamat,stiepit...a beriem probiotika swiss lactobacily 5...strasne rada by som sa toho zbavila uplne:(

lilka12596

dakujem za rady...ja som to mala nedavno pouzivala som rosalgin - vyplachy a tabletky candibene.ono to zabralo,lenze teraz sa mi to opet vratilo po oralnom sexe.ale nieje to silne,ani to nestekli len citim ze to tam mam.viete ide o to ze aj ked teraz by som si opet kupila nejake capiky tak sa to vylieci za 2,3 dni a potom po dalsom sexe sa to zase vrati? alebo ta mast canesten..tiez ju uz budeme musiet navzdy pouzivat?nieje mozne sa toho zbavit navzdy?...a preco si vlastne uriim vyplachmi viac skody?

lilka12596

dakujem za rady...ja som to mala nedavno pouzivala som rosalgin a candibene tablety a zabralo to,preslo.a zase sa mi to vratilo po oralnom sexe..a ide o to ze ked budem pouzivat nejake dalsie capiky tak to prejde o 3dni,potom zase sa nieco udeje a sa mi to vrati?este by som sa chcela opytat ze ked si kupim tu mast,svrbenie prestane ale to budem musiet pouzivat uz navzdy po sexe?nieje mozne s tym skoncovat uz navzdy?