Kvasinky po kazdom sexe?!

Príspevok v téme: Kvasinky po kazdom sexe?!
lilka12596

ahojte babeny.pozna niektora z vas sposob ako sa zbavit kvasiniek?ja ich mam stale ked mame s priatelom sex alebo len take hratky.potom pride menzes,prejde to a zas ked nieco robime tak sa to obnovi.a uz ma nebavi stale sa vyplachovat,ked viem ze sa to opet vrati.nepoznate nejaku pomocku alebo sposob ako by to mohlo prestat robit problemy?dakujem

WHISPER

preliečiť partnera aj...

a kup si pharmatex a ten použivaj počas sexu, chrani pred chorobami..
navyše je to antikoncepcia..

fijonka

Presne treba preliečiť aj partnera inak sa kvasiniek nikdy nezbavíš.To je jasné. Potom budeš musieť stále užívať nejaké lieky ktoré aj tak nepomáhajú.Viem čo hovorím ja to mávam dosť často a niekedy som bola z toho na zúfanie.Mám špeciálny doplnok volá sa Enzymax a je vyvinutý špeciálne na opakujúce sa mykozy

Darniii

boze baby vy ste strasne sproste... pokial to ma vas partner a nepreliecite ho tak sa vam to bude stale opakovat a stale vas infikuje kvasinkami...inak taketo vytoky mozu byt pokojne aj chlamydiove infekcie...len sa dalej milujte bez kondomu nech sa vam na zenske organy dostanu dobre infekcie a bakterie zjazvia sa vam vajecniky a potom sa za roky cudujte preco nemozete otehotniet...

janka6468416

slecny zmente stravu....ja som sa liecila rok a nic stale to iste a zmenila som stravu a som zdrava a spokojna...hlavne ziadne cukry a bielu muku....jedzte vela jogurtov, cesnaku, kyslej kapusty a bilinne caje...naozaj odporucam neviem si to vynachvalit ale nezlaknite sa ked sa budu problemy prve 3 mesiace opakovat.liecba je dlhodoba minimalne polroka to treba dodrziavat aby ste sa vyliecili

nicoleta

.. ahojte.. nechcem vám krivdiť ani nič takého... ale keď vám to prehde a zase sa to vráti neni to vo vás vyna ale nech sa dá aj partner vyšetriť.. možno to je v nou.. alebo poznám veľa prípadom.. ked baba.. to mávala ... a zistila že to bolo tým že jej partner spával s inou a ta to mala a tak to on do nej prenášal... je to smutne ale.. mno a zistila to ..tak ... že nespávala ale 2 týždne s chalanom .. a nič a ked sa vyspala tak zas tie kvasinky a tak.. a nakoniec sa aj partner priznal.. tak vela štastia

tinka7

mame to my ale problemy???vsak....?ja mam kvasinky asi dwa roky...lekarka mi stale predpisuje tabletky po kt, to prejde,ale potom sa to wrati:((( newiete o nejakej domacej liecbe???

milena

PRE MIRKU 23 - volá sa to Femigel s čajovníkovým olejom (3%)- dostať to iba v lekárni - ale nie je to sprchový gél, je to na vnútorné použitie, tak ako som písala a dá sa to použiť aj ako lubrikant, pri malých trhlinkách, ktoré vznikajú pri infekciách to dobre zaberá a používa sa to aj preventívne teraz v lete kvôli kúpaliskám a tak. Vyskúšaj, ja to mám odskúšané, zaberá. Pekný deň.