Kvasinky po kazdom sexe?!

Príspevok v téme: Kvasinky po kazdom sexe?!
lilka12596

ahojte babeny.pozna niektora z vas sposob ako sa zbavit kvasiniek?ja ich mam stale ked mame s priatelom sex alebo len take hratky.potom pride menzes,prejde to a zas ked nieco robime tak sa to obnovi.a uz ma nebavi stale sa vyplachovat,ked viem ze sa to opet vrati.nepoznate nejaku pomocku alebo sposob ako by to mohlo prestat robit problemy?dakujem

mirka 23

Milena, ako sa volá ten intim gél? Lebo aj tak už plánujem kúpiť nový. Alebo to je taký iba na určitý čas, alebo sa dá používať každodenne?

RNG

ked mate kvasinky po sexe, mate ich aj pred sexom, lebo velka vacsina z nich je v crevnej flore. Tam si musite urobit poriadok najprv, to tu bolo uz vo viacewrychn temach ako kvasinky, candidoza atd(psylium, collostrum,probiotika, oreganovy olej kokosovy olej a nizkosacharidova diera)

bobika.

mirka, práve ob silk touch. Máš dva druhy: tie s tým umelým povrchom a obyčajným. Aj slipové vložky si kupujem radšej priedušné a neparfémované.

milena

Baby, ak máte takýto problém, alebo len taký nejaký pocit, alebo ste boli na kupku a pod. ke výborný intim gel s čajovníkovým olejom - fakt super vec. Dostať v lekárni - je to balenie 3-4 tubičky. Skúste. Je to dobré aj keď beriete antibiotiká.

mirka 23

No kočky, zaujali ma tie tampóny. Bobika a ktoré sú tampóny s umelým povrchom? Resp. ktoré nie sú? Lebo ja používam OB a dosť ma to zaujalo.
Lutyssa, a ten gynoflor si akože môžem dať preventívne, na posilnenie imunity tam dole?

Lusytta

aj ja som mala casto problemy s kvasinkami a inymi svinstvami, naozaj je najlepsie ist ku lekarke, ta ti moze predpisat liek aj pre partnera na preliecenie...ta moja mi zakazala pouzivat tampony, vlozku menit raz za 2-3 hodiny a na posilnenie imunity na danom mieste Gynoflor-zlisovane mliecne bakterie, mali by byt volnopredajne...

bobika.

A ešte ma napadlo, kvasinky mi prešli aj potom čo som prestala používať tampóny s umelým povrchom a parfumované slipové vložky. Aj s tou avivážou može byť tak. Organizmus je nevyspytateľný, to čo ti nevadilo doteraz, neskor môže byť pre teba veľký problém.

anon

Najprv gynekolog,potom môže byť aj priateľ,dcéra mala dlho problémy preliečovala sa opakovane aktuálne pri praní spodnej bielizne žiadna aviváž a už dlhšie je v poriadku-nechcela som, tomu veriť!