Mam po styridsiatke a je mi fajn

agina

No nevera....mna priatel podviedol s inou, ked som mala 18 rokov a mala som pred maturitami.Chodili sme spolu 4 roky.Sam sa mi k tomu priznal a hovoril, ze to velmi lutujem. Ale ja som bola neoblomna.Strasne som ho milovala, ale zaroven som vedela, ze ked si ho znova pripustim k telu, ze mu to budem cely zivot vycitat a postupne by sa mi aj tak zhnusil.Uz to semienko pochybnosti tam bolo.Uz som mu nedokazala verit a tak to skoncilo. Bolelo to velmi, ale vydrzala som. Niekolkokrat sa chcel vratit, ale ja nie.mam predsa nejaku hrdost, nie??? Potom zacal chodit s tou dievcinou, s ktorou ma podviedol.Na kazdej diskoteke sa bozkaval s inou a vodil si ich domov. Az vtedy som si riadne uvedomila, ze som naozaj dobre spravila.Dnes pracuje v Taliansku ako barman, po celom tele je potetovany a vsade ma piercingy.Ja som dva roky vydata, s manzelom cakame v novembri chlapceka a sme stastna rodinka.Dufam, ze nam to vydrzi.No a zivot ide dalej:)

tina

No Hula, neviem, ale moja dcera uz zacina dospievat, ma 13 a pomaly sa zacinam bat...No bat, to je zle slovo,ale zacina mat uz ine zaujmy, uz ju prestava baviy s nami chodit von...Ono bud rada, ze mas este take male dietka...Tym kamoskam mozno o chvilku pribudnu vnucata a ty sa budes este stale citit mlada :)))

tina

Mne pomaha na dobru naladu velmi sport, niekedy som beh nenavidela, teraz ho mam ako drogu. Ale rada mam aj ine sporty. Vyplavuju sa pri nich endorfiny a clovek sa hned citi stastnejsi...

hula

Ahojte,mam 37.Nemôžem si ešte vydýchnuť,lebo mám dve 5 ročné deti.Závidím mojím kamarátkam,ktoré už majú väčšie deti a už si na plno užívajú života.Aj preto hovoria,,konečne po 40,,

nathalia123

Agina, uuuplna pravda, ja som to od urciteho casu zacala robit tiez a je mi ovela lepsie..:-) cierne myslienky navodzuju cierne pocity, takze vsetko s usmevom, aj ked je to niekedy tazke...:-)))

tina

no nevera...Zalezi to aj od povahy danej osoby. Ono ja som dost silna osoba a preto by som asi neveru netolerovala. No neviem, som s manzelom 22 rokov, z toho 18 vydata a mozem povedat, ze mame stastne manzelstvo. To silna osoba znamena,ze si vazim samu seba a keby ma muz zradil s inou,asi by som mu uz nedokazala verit a stale by som mala pochybnosti. Aj ked pri nevere moze byt vinna aj druha strana,napr. partnerka sa prestane o seba starat, upne sa na dieta, nevenuje sa manzelovi...Je velmi dolezite najst si partnera, ktory ta nepritahuje len po fyzickej stranke,ale mate spolu aj kopec spolocnych zaujmov,lebo co si budeme navravat, to prve pobluznenie a zamilovanost sa casom vytrati a ostava len na partneroch ,ako sa zachovaju.

agina

Treba sa na zivot pozerat optimisticky a potom sa aj clovek lepsie citi a je dobre.Ja to tak robim uz hoooodne dlho a dari sa mi.