nenavidim zivot

hmmmm

jj, suhlasim doktor, kamos by si mal nastudovat definiciu zdravia, ale pre jeho urychlene dovzdelavanie, zdravie je „stav kompletnej fyzickej, duševnej a sociálnej pohody a nielen ako stav neprítomnosti choroby a slabosti”

kamos

Preco teda o svojom probleme nenapises? Ludia by ti mohli pomoct. Nemusis hned kazdeho urazat a zakladat nezmyselne temy.

doktor

ano, je to zdravotny problem, lebo ten kto povie ze nenavidi zivot je dusevne nevyrovnany, takze ma problem s psychikou, a psychicke zdravie je rovnako dolezite ako fyzicke

luciferka

ach boze, vam fakt robi dobre navazat sa do ludi, riesite si tym nejake komplexy?kamos pozri sa kolko je tu nezmyselnych tem a ty sa nennavazas ani do jednej z nich, tak ma prosim nechaj na pokoji, mam toho dost aj takto nepotrebujem este taketo nieco pocuvat aj od cudzychh ludi

kamos

Luciferka, tuto temu som si vsimol jednoducho preto, ze v nej neni spominany ziadny zdravotny problem, ani nïjaky iny. A navyse tu v nej urazas ostatnych. Mohla by si si aspon precitat nazov stranky, kym zacnes nieco pisat.

luciferka

stadovity efekt ako som to nazvala je normalny ucebnicovy priklad, nema nic spolocne s kravami, tak si najprv zisti co to znamema a potom sa miozes urazat ak si myslis ze mas preco ......

zuzu lienka

LUCIFERKA: nezacal si ty nahodou ty prva urazat prispevatelov tejto temy prirovnavanim ku stadu?..a teraz, ked sa ti to vratilo sa ohradzujes