nenavidim zivot

apres moi

Ja to dokazem. A mam aj silu.Aj nad tym uvazujem.He.Prave davali v telke o tom,ze hrozby samovrahov treba brat vazne.nie je to paradox?

zuzu lienka

LUCIFERKA: citat z inej temy: "smrt vedie k nicomu. Vsetko je jedno, preto bud stastna/y - a sice hned teraz. Laska je jedina skutocnost tohto sveta, pretoze je Vse-jedina. Paradox, humor a premena su jeddine platne zakony. Neexistuju ziadne problemy, ziadne neboli a nikdy nebudu. Povstan k boju, oslobod sa od svojho hlbania, zahod starosti a cit sa na tomto svete prijemne. Nepotrebujes sa stavat zivotu na odpor. Chci jednoducho len svoje dobro. Otvor oci a pochopis, ze si ovela viac ako si myslis: Si svet a kozmos. Si jedinec, ale aj celok. Prebud sa a
nauc sa opat smiat. Nerob si starosti, bud jednoducho stastna/y, uz si slobodna/y!"

apres moi

Luciferka, ja ta chapem.Tiez nenavidim zivot.A seba. Najradsej by som sa zabila.A mozno to aj urobim.Niektorym ludom sa zdaju problemy inych banalne.Ale nejde o "objektivne" hodnotenie problemu , ale o vnutorne prezivanie.

luciferka

len preto ze mam ione nazory a ze som zdeptana nemozem mat na vysku? nastastie som ukoncila oprvy rocnik toho co ma bavi a ak sa raz podari budem pracvoat s ludmi co ziju vo svojom svete, nie v tomto skazenom....,neodcudzuj ma hned takto hnusne