nenavidim zivot

luciferka

zuzu lienka, v podstate mas aj pravdu, on ma zacal deptat, zacal pit a vykrikovat, vyhrazat sa celej rodine a tak......, vycita mi kazdu korunu a strat sa o seba porpi dennom stuiu na vyske sa da len tzko....

luciferka

pozri kamos, j na skolu mam, skoncila som s priemerm 1.3, mala som 15 skusok za semester, a pritom som robila minimalne 70 hodin mesacne....., tak mi nevrav ze na nu nemam, nemam akurat peniaze z coho si ju zaplatim

zuzu lienka

LUCIFERKA: vidis, teraz je to ine..zacinam ta chapat, a tusit priciny tvojich starosti..tou pricinou je despoticky otec?..oprav ma ked sa mylim

kamos

luciferka, podla mna si hlavnym problemom ty, lebo sa nevies presne vyjadrovat a ludia potom nevedia, co chces. Tebe sa potom moze zdat, ze su vsetci okolo teba zli. Na tu skolu, podla toho, ako pises, tiez nemas. Najlepsie asi bude, ked skocis za psychiatrom

luciferka

preoc,pretoze som bola tolkokrat odsudzovana, otcom, kamaatmi, ludmi okolo mna, neznasam tu malichernost a povyswneckost inych ludi. mala som jediny zmysel zivota a aj ten stracam, chcela som studovat, mam na to vystudovat a potom pomahat ludom, detickam, ale padla mi praca, odisla som kvoli tomu daleko od priatela,a teraz tu trcim a beham dennodenne cele dni aby som nieco zohnala len nech mozem zarabat a nic.stracam priatela, jedineho cloveka ktoremu ako tak verim a ktory je jediny na kom mi naozaj zalezi. mam sialeneho otca, neznasam svoj domov, nechodim domov ani za maminou a tym jej ublizujem, ale nezvladam to tam psychicky kvoli otcovi, som na dne, posledne dni sa mi pokaslalo vsetko co sa len mohlo, nevladzem sa necinne prizerat ako sa mi vsetko ruca, uplne vsetko, som zvedava kolky mi teraz povete ze su to malichernosti, ze su aj horsie veci a ja viem ze su,ale ja nezvladam psychicke tyranie zo strany mojich znamych, len tolko

zuzu lienka

LUCIFERKA: pises, citujem: "ja len neviem kam sa obratit, nemam uz nikoho kto by ma aspon vypocul nieto este poradil"..ale ako ti mame poradit, alebo ta vypocut, ked si este nic relevantne ku svojmu problemu nenapisala, a to uz tu vypisujes 4 strany..tak uz konecne napis nieco o svojom probleme, preco nenavidis zivot..ublizil ti niekto? mas depresie? alebo co?

hmmmm

dievcatko sa fakt asi bavi, inak by nam uz davno napisalo, co ju trapi.. neviem aka si, to mas pravdu, ani to nejdem posudzovat, kedze ta nepoznam, ale neviem co si cakala, ze ti tu nieko pomoze, ked nepovies, co ta trapi?? :D .. super, aj ja niekedy nenavidim zivot, pomohlo ti to? .. ael momentalne ho milujem... su dobre chvile a aj tie zle.... ale neda sa poradit, ked nevieme s cim... ak sa chces bavit, chod na pokec