Stitna zlaza

mia

Ak este niekoho trapi hypotyreoza, podla prof. Zachara sa da ovplyvnit upravou zivotospravy a vyzivovymi doplnkami: vit.A,C,E,B1,2,6,12, zinok, jód, aminokyseliny Ltyrozín,fenylalanín, Omegy3.
Velmi uzitocné je uzívanie morských rias, (bud sa pridavaju do strukovinovycha zel. polievok, alebo aspon uzivanie v tobolkach Spirulina, Chlorella

marfuška

Zlým dýchaním sa može štítna žlaza prejavit hlavne vtedy ak je zvačšená a tlačí.Ale či aj bolestami hlavy je otázne.Treba si dat vyšetrit hormony stitnej žlazy a po prípade urobit sono.

masti

Vidis to to ma nenapadlo, bola som anemicka este ako dieta, potom ked som bola tehotna tak som dokonca odpadla a zistili mi ze mam nizku hladinu zeleza, asi to fakt spravim, mozno zase mam ubytok, to ma ani nenapadlo

igris

masti, skus si dat skontrolovat aj zelezo, ja som bola po porode tiez chudokrvna, brala som ho tri mesiace a citila som sa ovela lepsie, pri dalsej kontrole uz som to mala v poriadku :)

masti

Ahoj Igris, ok jasne pojdem sa dat vyzetrit vsak za to nic nedam, uvidime, mozno to bude lepsie:) a mozno je to len jarna unava:)) skusim aj viacej vitaminov, uvidime co sa stane:) pa diky

igris

masti,
ja mam hypo, ruky sa trasu z hyper a unavena si aj z jednej aj druhej , obcas sa trasu aj mne ale to pri zmene davkovania