Stitna zlaza

tpch

Otehotniet samozrejme mozes, ale je mimoriadne dolezite nastavit hladinu hormonov na normal, aby sa ti nenarodilo mentalne retardovane dieta (tento syndrom sa nazyva "kretenizmus")

gabi80

Dobrý deň prajem, chcela by som sa opýtať na pravdepodobnosť otehotnenia ak mam vyoperovanu štítnu žľazu už druhý rok a podľa vyšetrenia môjho endokrinológa mám aj zníženú hladinu hormónov a menšiu pravdepodobnosť otehotnieť. V posledných dňoch pociťujem citlivosť prsníkov. Za skorú odpoveď Vám ďakujem

viky26

pre dosiahnutie štíhlej línie, prevencia pred vznikom rakoviny prsníka, zlepšenie kvality vlasov a pokožky, zmiernenie menštruačných bolestí, upravenie menštruačného cyklu, zmiernenie príznakov klimaktéria, zvýšenie sexuálnej aktivity,tak asi len pre toto a chcem vediet ci to mozem brat?

viky26

dobry den chcela by som sa opytat ci sa moze popri tabletkam co uzivam na stitnu zlazu uzivat vyzivny doplnok Super prsia+stihla linia?

janka80

Este by som sa rada spytala, ci mate skusenosti s vitaminami Starlife? Ci su kvalitne? A co si myslite o doplnkovej liecbe hypotyreozy AKUPUNKTUROU? Vraj su pripady, ked sa pacientovi stav upravi a ostane len pri doplnkovej liecbe. Dakujem

janka80

Dakujem za odpoved, clanok z linku si urcite prestudujem. A jod mozem brat aj v pripade, ze mam tabletky? Lebo bola som upozornena, ze ziadne pripravky-vitaminy s obsahom jodu uzivat nemozem..? Mam kupeny KELP, sama si ho nasadid sa obavam, hlavne z dovodu kontraindikacii uvedenych v letaku pri tabletkach. Na kontrolu idem az vo februari a nie som si ista odpovedou lekarky :-(.

RNG

Najma u zien spotreba jodu v prsiach pocas dojcenia je az 100 nasobok spotreby v stitnej zlaze.
Takze stitna zlaza je casto velmi ukratena.
Kazdemu ale odporucam si jod doplnovat, lebo podla novsicjh poznatkov nase telo funguje s vacsimi davkami, ako tie archaicke z roku 1948, kde davku doslova vytiahli odbornici na to povereni z brucha. A odvtedy to cela literatura opakovala, az konecne to bolo mnohym lekarom velmi divne, ze japonci dostavaju az vyse 90 nasobok tejto davky v priemere a su zdravsi ako my.
Ti lekari potom zistili, ze doplnanie zlepsuje zdravie a ze kazdemu to prospeje.
Kto chce o tom vediet viac, najde cez google.sk uvedenim slova jod a mojho nicka zopar mojich clankov, kde som spomenul rozne prace lekarov s tymto sa zaoberajucich a su tam aj linky na viac okolo toho.