Helikobakter

Mimi323

a2, zinok a strieborná voda ti neuškodí, strieborná voda je dobrá aj vtedy, keď ti je ťažko po jedle. Ja pijem po poldeci, najlepšie 3krát denne. Ak máš helikobaktera, tak by ho to malo zabiť.
No a zinok, selén, probiotika by mal jesť každý.

a2

RNG neviem ci mam helikobaktera, mam len problemy ked sa najem zostane mi tazko boli zaludok a riha sa mi. no nie vzdy a po kazdom jedle. myslis, ze by som mohla iba ako preventivne uzivat 2x25 mg zinku a 4x2 lyzice koloidnej striebornej vody?? aj keby som ho nemala? to nezistim ak nepojdem na hadicu.

katarina

mam 21 rokov a HCP mam uz 7rokov. brala som uz tri krat anibiotika a aj rozne vitaminy a aloe vera.nicm do teraz nepomohlo.moje hodnoty boli velmi vysoke ale teraz je to uz lepsie ale stale pozitivne.neviem co viac mozem skusit.a niekto sa pytal ako sa prenasa? je to kvapockova nakaza a ma ju uz aj moj priatel. a hc vznika najme zo stresov a zly zivotny styl.

usmev

smejo4ja:Na Helicobacter pylori účinne pomáhajú prírodné produkty z aloe vera.Ak by si začala hneď,možno gastro vyšetrenie bude o.k.Môjmu synovi sa tak stalo, nenašli mu nič.bližšie:duratnakatka@zoznam.sk

RNG

verena, uz od cias L.Pasteura kazdy vie, ze bakteria sama od seba nevznikne, ale sa prenasa.
A je plno ludi vyliecenych potravinovymi doplnkami, to nie je vec viery ale holy fakt, statisticky podlozeny mnoho milionmi pripadov.
Pep Zin napr je patentovany ako prostriedok proti Helikobakteru a zaludocnym vredom.
Pri podavani patentovej prihlasky musi ziadatel dokazat patentovemu uradu, ze to co tvrdi je naozaj pravda.
A ver mi, ze by patent nedostal, keby to pravda nebola.
Ze to neschvalila medicka komunita ako liek, to je pravda, lebo vynalezca to tam ani nepodal.
Proces schvalenia liekov medickou komunitou a FDA v USA totoz stoji vyse 850 milion dolarov a trva minimalne 10 rokov.

verena

A veru heliko sa stvori sam,nie je to nakaza.Aj rakovina sa v tele berie sama,ci aj to je nakaza?Nie je to nakaza.A tarra má pravdu!!!este som nepocula za by antika na helika nezabrali,to si asi helika nemal,ak nezaberie prva trojka antibiotik,da sa dalsia kombinacka.A ver lekari ich poznaju dost.Ordinuju ich podla helikovych hodnot,ale to asi nepoznate lebo nehadzete o tom rec.Bavite sa len o tom,ze mal som helika ale treba rozlisovat jeho hodnoty a tie myslim sa daju len krvnymi testami,z dychu asi nie.

tarra

Kazdy dobry,podotykam dobry gastroenterolog vysvetli co to helikobakter je. Nie je to nakaza siriaca sa kvapockami,to by ho tu mal takmer kazdy a uz vobec ho nemaju male deti,tie by gastro vysetrenie velmi tazko zvladli.A metoda dychu nie je 100%.Ja som ju mala pri svojich problemoch 3xnegativnu!!!A stacila jedna sonda do zaludka a do 20 minut testy ukazali helika ako vysitého a s pekne vysokymi hodnotami.Na tie by bola priroda velmi slaba a neucinna.Drzim vam palce,aby ste sa vyliecili len prirodou.Mozno sa to da ale trva to dlho,aby po desiatich rokoch nebolo neskoro.Nikoho,kto sa lieci bylinkami na helika nepoznam,kazdy sa zveri lekarovi.

peter167

Mám podobné skúsenosti - HC sa mi podarilo zbaviť len s pomocou koloidného striebra, keď nezaberali žiadne antibiotiká.