Helikobakter

hint

treba nakupovat na ebayi - aj po zaratani postovneho je to tam lacnejsie ako v SK eshopoch.
takisto predavajuci su tam hodnoteni kupujucimi, takze je to urcite bezpecnejsie, ako z nejakeho pochybneho eshopu - ktory si dnes zalozi kdekto.

Carodej244

to je síce pekné, že niekto ponúka mastichu lacnejšie, no práve tomu by som sa pri prírodných produktoch snažil vyhnúť... ak niečo také idem brať, tak jedine overené t.j. buď kúpiť mastichu v lekárni, alebo v nejakom overenom obchode.
Výhody, prečo brať mastichu (ale aj všeobecne akékoľvek prírodné produkty) iba z overených zdrojov nájdete v tomto článku: mastichovekapsuly.sk

Tommy9467

Taktiez beriem mastichu a mozem povedat ze sa citim ovela lepsie...mam znameho ktory vie mastichu pozhanat ovela lacnejsie ak by niekto chcel kontaktujte ma pre viac info

Mrs Smith

Helikobaktera sa dá zbaviť aj bez doktora. Môj kamarát hľadal liek na helikobaktera v alternatívnej medicíne. Pre pozitívne skúsenosti ľudí siahol aj on po mastiche a tá pomohla. Bral konkrétne mastichu obohatenú o probiotické baktérie Saccharomyces boulardii, ktoré sa používajú pri žalúdočných problémoch.

RNG

Zialbohu ten clanok uvadza, ze helikobakter pilori sa rozmnozuje v prilis kyslych zaludkoch co je loz. Normalna kyslost zdraveho zaludka je od 1 do 2 PH, co helikobakter neznesie, a samozrejme ziadne ine mikroby. Ale mnoho ludi ma PH 2.5 az 4.5, tj nizko kyseliny a slabu vyrobu, takze sa im v zaludku mozu rozne mikroby udrzat a mnohe kyselinovzdorne dokonca rozmnozovat. Hlavne starsi ludia alebo ti, co mali viackrat zaludocnu chripku maju znacne oslabenu cinnost parietalnych buniek v zaludku, ktore nam vyrabaju zaludocnu kyselinu. Zialbohu lekari, co sa zaoberaju zaludkom(gasto) len vynimocne meraju hladinu a tvorbu kyselin na co je jedina presna metoda Heidelbergova kapsula
antiagingwellnesscenter.com
www.phcapsule.com
Ja som jeden z tych co si musi s kazdym jedlom doplnovat kyseliny, lebo som starsi(68) a minuly rok som napr presiel cez 2 take zaludocne chripky, ktore som si sice potlacil doplnkami za 2 dni, ale stacili mi znicit zvysok parietalnych buniek, tj podunukl som sa zo znizenej vyroby kyselin(hypochlorhydria) do prakticky ziadnej vyroby(achlorhydria)
A keby som nebral 2-3 kapsule betaInu HCl s kazdym jedlom, tak mam kazdodenne otravu zaludka a samozrejme znicene travenie a absorbciu, tiez crevnu probioticku floru, tj znicenu imunitu.

Ivka 1

Monka k tomu všetkému skús užívať aloe vera gél + propolisové tablety + cesnakové tablety, po doužívaní nasaď kvalitné probiotika a keďže sa chlamýdie zvyknú schovať a potom sa znovu objavia, je potrebné daný postup opakovať .