Helikobakter

[zruseny12]

Pivo
V pive sa skrýva fosfor, posilňujúci kosti a zuby, magnézium pre pevnejšie "nervy" a svaly, látka niacín, ktorá podporuje funkciu zažívacieho ústrojenstva, kože, nervov a kyselina listová.
Pivo je bohaté aj na vitamín B6 potrebný pre zdravú činnosť mozgu, srdca, celkového imunitného systému, ako aj kĺby. Je však povzbudzujúce aj pre naše prsia?
V pive sú zastúpené látky, ktoré chránia náš organizmus pred mozgovou porážkou (samozrejme, ak ho konzumuje v rozumnom množstve!). Chmeľový nápoj pôsobí priaznivo aj na obličky, jedna fľaša denne znižuje riziko obličkových kameňov až o 40 %.
Pivo posilňuje pamäť, čím sa zmenšuje pravdepodobnosť Alzheimerovej choroby a môžeme mu vďačiť aj za zdravý žalúdok, keďže zabraňuje výskytu baktérie helikobakter, ktorá je príčinou žalúdočných problémov. Pivo je izotonické, čo znamená, že zo všetkého, čo obsahuje, dokáže telo priaznivo profitovať.

Mimi323

a2, platí sa poštovné, ale neviem ti povedať koľko, ja si vždy kúpim viac fliaš naraz, aj keby bolo poštovné 4 eurá, tak sa ti to oplatí :) Zavoláš tam, povieš že potrebuješ koloidné striebro, nadiktuješ adresu, oni ti to pošlu na dobierku.

a2

mimi323 dakujem. uz som kupila za 11,72 eura. ked vypijem zavolam na to cislo. a oni mi to poslu?? a postovne? ci ako to funguje???

b

co je to vlastne helikobakter?????:-D....vraj ho mam ale ja mam nieco s dutinami a beriem cefizil a vy tu pisete nieco o zaludku(nechut do jedla ,vyrazky to ja nemam)...nechapem:-D

Mimi323

a2, z lekárne nekupuj, preplatíš. Ja objednávam z Lučenca, pol litrová fľaša stojí 4 eura. Tu je t.č: 0911279694

a2

RNG dakujem moc. uz som si objednala v lekarni koloidnu striebornu vodu, lebo nemavaju ju bezne. a kupis si aj zinok a selen. tak dufam, ze to prospeje :))

RNG

argyria nie je vlastne choroba, ale len kozmeticka zavada, ked velke mnozstvo vylucovaneho striebra zafarbi kozu a vlasy do striebroseda.
Na to je ale treba velmi vela striebra, tych par mg nestaci, co vypijes v striebornej vode.
Totiz normalna strieborna koloidna voda obsahuje od 3 do 20 mg (podla roznych vyrobcov) na liter. A telo striebro nezhromazduje, striebro ako vzacny kov sa malo zlucuje, tj sa okamzite vylucuje cez stolicu,moc, pot, kozu a vlasy von.
Telo vie bez problemov vylucit vyse 2 mg denne, a odporucane 4x2 lyzice je len 1,2 dl, kde sa pri 10 ppm striebornej koloidnej vody nachadza len 1,2 mg striebra.
Takze na tieto davky, ba obcasne brane aj ovela vacsie ziadna argyria nehrozi.
To je len "bububu" na nastrasenie ludi a odradzovanie ich od lacneho a ucinneho prostriedku proti mikrobom.

a2

mimi323 citala som si o koloidnom striebre a vraj ako prevencia by sa mala uzivat 1 lyzicka denne. a za den max 6 lyzic.

RNG tvoj recept je az na 4x2 lyzice co cini az 8 lyzic za den. nemoze sa stat, ze sa clovek predavkuje a zosivie ako to tam pisali??