Helikobakter

Jojo80

Masticha ...
Ja som tiez pocul ze Masticha dokaze potlacit pripadne uplne zredukovat Helikobakrera. Radsej najskor skusim vsetky prirodne moznosti okrem ATB. ATB az posledna moznost. Neviem ci sa ale da na slovensku zohnat... Pivo je tiez fajn :)

PeterBA

CHIOSKÁ MASTICHA ZABIJE HELICOBACTERA

Mne velmi pomohla Chioská masticha. Tiež nie som zástanca antibiotík. Tak som gúglil, a vygúglil som chioskú mastichu. Je to živica z nejakého gréckeho stromu. Najprv som ju iba žul a potom som si kúpil aj také tobolky. Zabrali perfetkne, je po helikobaktérovi :-)

dusany

KO BEZPEČNE A RÝCHLO ZNIČÍME HELIKOBAKTERA. Každé ráno spolu s raňajkami jeme 3,5 - 4 cm kúsok surového póru a môžme jesť dvojkombinaciu spolu s cesnakom.Ako psychotronik som otestoval viac druhov zelenín a toto je bomba.Už po jednom mesiaci zničia celý zárodok týchto zločincov z obrovskej kolónie bakterii cca 5 miliónov...Snižme sa pri tom jesť celý den zásaditú stravu.Citrónovú šťavu riedenu vodou môžme a kyslú kapustu tiež. Antibiotika ničia helikobakter 39.% a surový pór ho ničí celými 100%,cesnak79%. Brokolica nám pomôže vyliečiť a obnoviť sliznicu a zahojiť vred 79%.Najsilnejšia tojkombinacia antibiotik nám poškodzuje zdravie pomaly a isto až 64.% Surový pór a cesnak sú jedinečnými prírodnými antibiotikami. Nepoškodzujú zdravie vôbec,ale mu prispievajú.

haca

Dobry den,v roku 2009 mi zistili helkobaktera a to preto,lebo som mal silne palenie zahy.Potom som absolvoval tri roky po sebe liecbu antibiotikami ale liecba nezabrala.Na internete som nasiel liecbu na prirodnej baze a to na stranke www.helikobaktera.sk kde som si objednal trojkombinaciu Helis za 19,47 EUR ktoru som uzival asi tri mesiace.Po ukonceni som zistil ze nemam zahu a ani helikobakter.
Pocas liecby by som doporucoval nepit kavu,sladke napoje vynechat sladke kolace a sladke ovocie.

Ande

Pivo

No stým pivom by som veľmi opatrne. Nepopieram jeho pozitíva, ale rozhodne nesúhlasim, že je "liekom" na helikobattera. Mne ho práve diagnostikovali, lebo mám už týždne veľké bolesti žalúdka. A tak ma napadlo jedného dňa, keď mi bolo opäť veľmi zle dať si tmavé pivo. Mám veľmi nízky prah bolesti, ale myslela som že odbila moja posledná hodina a budem musieť volať pohotovosť. Nakoniec sa mi podarilo vyvracať, inak neviem ako by to dopadlo. Takže z osobnéj skúsenosti hovorím nie. Ale každý sme individuálny prípad a to čo jednému uškodí, druhému môže pomôcť. Možno to má byť svetlé pivo a nie to tmavé čo som si dala ja. ;-)

jajkafr

kvietok
koloidné striebro kúpiš v lekárni, ale nemajú ho všade, dokonca sa mi stalo, že som ho kúpila v lekárni a lekárnička mi ho bez problémov dala a asi o mesiac som prišla znova do tej istej lekárne a bola tam druhá lekárnička a pozerala na mňa nechápavo, že čo chcem...

[zruseny12]

ZUZANAMA
...dakujem ti velmi pekne za tip,ja uz som velmi dlho sama sebe lekarom...a ver mi pomohla som si velmi.../ale nemozem zabudat aj na niektorych ludi co mi radili atd.A AJ LEKAROV KTORY MI POMOHLI/
...ano pisala som tu o vela problemoch,lebo mam telo napadnute kazeinom,a pisala som tu este v dobe kedy som nevedela,ze som alergicka na kazein atd.a bola som bezradna...ale uz je vela veci vyriesenych atd.
mne hodne pomohla kniha JEDLO AKO LIEK,JEDLO AKO JED...CASOPIS- BAJECNA ZENA,NOVY CAS PRE ZENU,SLOVENKA,INTERNET,CASOPIS CALIVITA A MIKROSKOPICKA KVAPKA KRVI ATD.NEBUDEM TO TU VSETKO ROZPISOVAT...