Helikobakter

monka2

ahojte chcem sa poradit..som veganka mam vahu 51 a vysku 168 zistili mi HP,stafilokoka v hrdle a chlamidiu na plucach a kopu virusov..som v prdeli asi... antibiotika ani nerozmyslam lebo by toho asi bolo vela a celkovo ich odmietam ked jem zeleninu by mi bolo z nich tazko...zacala som brat striebro a zinok..len neviem kolko toho striebra mam brat pri mohej vahe ci tak isto ako opisuje RNG...ale neviem co s tou dalsiou pliagov co mam v tele..hrozne(

Zuzik1967

Certifikovaná masticha je k dostání na Slovensku pouze u dealerů www.masticha.sk (jediný ofic. distributor www.masticha.cz)
Jinak mastichu bych chválila pořád. U nás doma už se vžilo, že když někomu něco je dostane odpověď: Vem si na to mastichu :D

palden

Ja som bol včera na trubičku , a nech sa paci helikobakter. Takze mam nasadene silne antibiotika, ale skusam hladat alternativnu liecbu. Zatial som narazil na rakytnikovy olej a velmi dobre vypada masticha - zivica z pistaciovnika , do mesiaca vylieci vredy, palenie zahy, helikobaktera www.mastichaterapia.com

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

RNG

Inac dobru kombinaciu na zaludocne vredy, obsahujucu mastichu, zinc carnosine(PepZin GI) a slipery elm dostanete napr cez i herb ako vyrobok firmy NOW pod menom Ulcetrol.
Inac mnohe Helikobaktery su vzdorujuce antibiotikam, tak ako mal aj moj brast, ktoremu sa H.p. vratil po antibiorickej kure a ktory ho nakoniec musel znicit pitim koloidnej striebornej vody.
Uvediem anglicku literaturu na mastichu niciacu aj atb vzdorujuce odrody H.p.
www.nejm.org

RNG

Masticha/mastic je od staroveku pouzivana zivica, na zutie, aromatizovanie vzduchu a dokonca prichucovanie potravin a likerov.
Jej bohaty obsah liecivych zloziek pomaha potlacat aj helikobakter pilori
en.wikipedia.org

akricka

Masticha je živica, nie je to oficiálny liek, je to len výživový doplnok. Ja som ju brala a veľmi mi pomohla. Mala som problémy s trávením, nafukovalo mi brucho, zle mi trávilo, bývalo mi zle - podozrenie na helikobaktera. Upravila som stravu, veľa zeleniny, málo cukru a bielej múky a kúpila som si tie mastichové kapsuly. Neviem, čo zabralo viac, či strava alebo masticha. Teraz mastichu žujem surovú. Nemá nejakú výraznú chuť, vonia trochu lesom - živicovo. Ale hlavne je mi oveľa lepšie.

pepeba

a co je to ta chioska masticha? to je liek? mam podozfenie na helikobaktera a tiez by som sa radsej vyhol atb. po cesnaku a pore mi je zle od zaludka... skusim tu citronovu stavu a zvazim tu mastichu... pepe