Chcem byť pekná

Príspevok v téme: Chcem byť pekná
amálka13697

Ahojte.....možno by mi niekto z vás vedel poradiť. Chcem vyzetať pekne a neodolateľne. Mám 14 rokov a chcela by som pomôcť z líčením. Mám dosť velké modré oči, aj pery a bledšiu tvár srdiečkovitého tvaru. Nech robím čo robím a používam aj tie najkvalitnejšie prípravky a starám sa o pleť, stále mám vyrážky!!!!!! Už neviem ako na ne!!!!! Mám riedke lesklé vlasy orieškovej farby a do postupna ostrihané, je to celkom fajn ale chcem zmenu - chcem si ich dať narásť. Neviete mi poradiť že čo urýchluje rast???? Dalej by som chcela schudnúť hlavne zo zadku a brucha ale aj ked sa už týždeň zdravo stravujem a cvičím výsledky nikde. Mám 175cm a 55kg a chcela by som schudnúť na 50. Ak máte niekto nejaký zaručený typ ako schudnúť prosím poradťe mi!!!!! vopred dakujem.

kakaove mliecko

Ludia moji! Inak to ste na omyle ze riedke vlasy musia byt nevyhutne kratke!!! Niekedy to je prave naopak!
Kratke vlasy ukazu bohovsky dobre na babe ktora ma huste vlasy...ci uz ich ma po usi, alebo uplne kratucke a nejako natupirovane, nagelovane, rozcuchane tuzidlami a co ja viem co...pretoze ich ma vela, a posobia objemne...z kratkych riedkych vlasov by si take v zivote neurobila. Skor by to vypadalo divne..aj keby ich len mala po usi, tak by vypadala smiesne...idealne je po alebo pod plecia....z tych uz na zvacsenie objemu moze vymyslat vselico...ci uz natacky, alebo si obycajne na noc zapliest copiky a rano rozpustit, bude ich mat krasne atd...nemusi ich ma po zadok samozrejme!
Inak dievca...ty mas 175cm a 55 kil??? Si mi dych vyrazila tym ze chces este schudnut! Uz neblazni, ved uz teraz si vizla!!! Urcite nechudni...ba naopak by ti nevadilo ani pribrat 3 kilecka....sportuj ak chces mat lepsiu postavu, ale nechudni...

sa spametaj

pocuvaj ty krava ako zhodou nahodou je ta baba co si dala jej nick na pokec moja kamoska ty trapka sprosta, a neni z martina, ako co pouzivas cudziu fotku ty zbrnda mala

juja

ahoj amalka neviem s tou vahou to dufam nemysis vazne heh :D ja mam 14 rokov 161 cm a vahu mam 48 kg a a to sa mi zda tak akurat a nehnevala by som sa keby som pribrala trosku ale tak na 175 cm vaha 50 kg :D cosi sa osalela ? :D a inac v tom malovani a mejkapovani sa ta zastanem lebo niektopri dosplely si to neuvedomuju ze pre nas mlade holky je niekedy mozno dolezitejsie vyzerat pekne ako pre tie starsie lebo ak to tak nieje stretavame sa so sikanou s osocovanim od chlapcom co nase dospelacky nezazivaju lebo ako vieme nasi mladi chalani nemaju dostatok rozumu...a inak ak mas problemy s vyrazkami prve co urob pre svoju krasu tak chod ku koznej doktorke a druhe co urob pre svoju krasu PRIBER lebo vychrtky vyzeraju otrasne mam jednu taku kamosku ale ona si to uvedomuje ze je chuda a koli tomu sa hanbi ist na kupalisko...tak nechci tak skoncit...tretie co urob pre svoju krasu tak pi zihlavovy caj ten je skvely po vsetkych strankach na plet na vlasy na cistenie organizmu...stvrte co urob pre svoju krasu tak si kup nieco pekne na seba lebo to niekedy dost zavazi a hlavne pri tom ak nemas najkrajsiu plet tak sa snaz chodit vzdy pekne upravena aby vzdy pohlad ktory na teba padne upriamil pozornost na to pekne co mas a nie na to nedokonale...a ked sa zacnes malovat neprehanaj to pedsa nechces vyzerat ako stetka...staci spirala a ceruzka tiene nie tak jednoducho len si tie ocka zvyrazni ale nie zmachli...potom staci nejaky lesk a ide sa :D ja som uz videla ze si este mldsie dievcata tak 12 13 dali vyrazny cerveny ruz na pery :D TOTO PROSIM NESKUSAJ :D ALE HLAVNE JE PRIBEEEEEEEEEEEEER a teras je leto nchaj sa opalit to ti pomoze aj na tvar vyrazky nebudu tak viditelne...a biela pokozka u nas neni v mode :P A HLAVNE PRIBEEEEEEEEEER MOYA

majkaaa

Ešte niečo.Máš len 14,si vo vývoji,už teraz máš podváhu. A práve tá môže byť príčinou Tvojich problémov s pleťou a vlasmi. Ak ešte schudneš,môžeš o tie vlasy prísť nadobro. A skončiť na infúziach. V tom lepšom prípade budeš vyzerať fakt ako kostlivec,budú sa ľudia za tebou otáčať,ale nie preto,že si pekná,ale preto,že budeš pôsobiť odstrašujúco. To nemyslím ironicky,ale vážne.

majkaaa

Mne sa zdá tvoja váha na výšku trochu nízka.Zamysli sa,ako sa stravuješ,resp.ako si sa stravovala doposiaľ. To vieš len Ty čo si naozaj jedávala.Vlasy potrebujú tiež výživu. A ak sa jej nedostávalo z dôvodu,že si odmietala stravu,alebo určité jedlá,ak si sa stravovala chudobne na niektoré zložky,tak sa o prejavilo aj na kvalite vlasov. A aj na pleti a pokožke.

kostlivec

mna zaraza aj ta vaha, ze 50kg na 175cm? akoze trosku malo podla mna. spamataj sa! to moc neodolatelna nebudes :))

omg!!!

amalka13967: ty tu píšeš že máš RIEDKE LESKLÉ vlasy a chceš dlhé??? no nehnevaj sa, ale budú potom ako ošťaná slama. na riedke vlasy jednoznačne platia krátke účesy, ktoré ich objem zväčšia a nie dlhé, ktoré ich objem ešte viac zmenšia a potom človek vyzerá ako vodník Čľupko
sajita: aj ja si myslím, že dievčatá ako ste vy, teda základna škola by nemali vôbec používať púder ani špirálu ani nič podobné - máte ešte čas. Nezakrývajte krásne detstké črty, ktoré v neskoršom veku už nikdy nebudete mať! Buďte radi, že ste mladí!!

sajita

no a co?...kazde dievca od 13 do X rokov chce vyzerat neodolatelne...ja mam 15 tiez to tak beriem..mozno to len tak vyznieva zle ale nevidim na tom nic zvratene ani chore...pokial ma dievca dobru plet staci mozno puder a spirala a hned je to uplne o inom..