Chcem byť pekná

Príspevok v téme: Chcem byť pekná
amálka13697

Ahojte.....možno by mi niekto z vás vedel poradiť. Chcem vyzetať pekne a neodolateľne. Mám 14 rokov a chcela by som pomôcť z líčením. Mám dosť velké modré oči, aj pery a bledšiu tvár srdiečkovitého tvaru. Nech robím čo robím a používam aj tie najkvalitnejšie prípravky a starám sa o pleť, stále mám vyrážky!!!!!! Už neviem ako na ne!!!!! Mám riedke lesklé vlasy orieškovej farby a do postupna ostrihané, je to celkom fajn ale chcem zmenu - chcem si ich dať narásť. Neviete mi poradiť že čo urýchluje rast???? Dalej by som chcela schudnúť hlavne zo zadku a brucha ale aj ked sa už týždeň zdravo stravujem a cvičím výsledky nikde. Mám 175cm a 55kg a chcela by som schudnúť na 50. Ak máte niekto nejaký zaručený typ ako schudnúť prosím poradťe mi!!!!! vopred dakujem.

hell@...

Tak chcela by som byt pekna zase nie naj...ale chcela by som sa zmenit som strasna uz sa na seba nemozem pozerat viac to nevidrzim kazdy vravi ze som pekna ale neni to pravda!!! tak co stim???

domka22

Ahojte..potrebovala by som radu...už dlho chcem schudnúť a nedarí sa mi to,hoci nejem vôbec veľa(3x za deň)každý deň cvičím a chodím na judo...Ďakujem

kozmeticka

mne sa osvedcilo ze proti akne sa asi neoplati bojovat najdrahsimi pripravkami...ja na tvar pouzivam antibakterialne mydlo a uhorkove tonikum a je to super...sem tam sa vyhodi vyrazka ale po osetreni zmizne do 2 dni

njurrrr

Noo kto by nechcel byt pekny ze, ja neviem mne sa to velmi nedari. Mam akne, nie prawe idealnu postavu a vlasy prilis suche:((

akacia

K tym vlasom...ja mam tiez dost jemne a prilis rovne a tym padom riedke, tiez som vzdy chcela mat dlhe vlasy, nakoniec vzdy ked mi narastli som ich nosila len v cope,lebo mi zavadzali :-P. Teraz mi ich kadernicka tak sikovne zostrihala od ofinky az asi do dlzky tesne pod plecia vzadu, vyzeraju dost nafukane, tie vrchce kratsie im dodaju objem a dlhsie drzia tvar kedze ich vlastna vaha nenarovna. Co sa tyka pleti,tak ked som bola asi v tvojom veku,tak som ju nemala az taku strasnu,ale stacila jedna vyrazka a uz som mala depku,takze si to viem zivo predstavit. Makeup som si davala taku tensiu vrstvu, spiralu na oci (mam ich dost vyrazne,takze to uplne stacilo) a ruz alebo lesk na usta, ziadne linky, tiene len jemne prip. vobec ziadne. Ak mas svetle vlasy tak by sa Ti viac ako cierna hodila hneda spirala,nebolo by to take nasilne a jemnucky lesk na pery... odporucam nastudovat farebnu typologiu, staci vhodne oblecenie ako tu niekto spominal, spravne farby a hned budes ziarit. Ale najdolezitejsie je zdravo sa stravovat a cvicit. Jednak zdrava strava Ti pomoze mat krajsiu plet, ja ked zjem cokoladu,tak ju mam ovela horsiu aj po roznych koreninach a aj med niekomu skodi ak ma pelovu alergiu, salamy a kadeco do coho ani envies co vsetko podavaju,skus si pozriet zlozenie, rozne ecka plet zhorsuju...mozu sa objavit drobne vyrazky aj zhorsit akne.A k postave, vaha nie je rozhodujuca, rozhodujuce su rozmery, obvod pasa, obvod bokov, stehien atd. Kazdy ma inu stavbu tela pri hoc aj rovnakej vyske... a tuk vazi ovela menej ako svaly a prve co schudnes dietami budu prave svaly. Takze cvicit a cvicit ak si myslis,ze mas tuk a jest. Lebo po diete je jojoefekt,ked ju skoncis. A tie co neviete pribrat tiez odporucam cvicit, mozno svaly naberiete rychlejsie ako tuk.Inak ako pubertacka som bez spiraly a makeupu na ulicu ani nevysla,farbila som si vlasy a teraz? Svoju farbu vlasov si uzivam este pokial nie su sedive a ani s malovanim to tak neprehanam, makeup nepouzivam uz hodne dlho...A vacsine chlapov sa zmalovane baby vobec nepacia, prirodzenost sa vacsine paci najviac...

diorka

juja ... ja som na tom tak isto ... ale nie som velmi akurat .. som chuda ,., o 3 kila mam menej .... a tiez s tebou suhlasim co sa tyka tych chlapcov ,,,

anonym22

mam jednu otazku..ako sa zbavit kruhov pod ocami?? od malicka som mala tmave kruhy pod ocami, no casom to nebolo az tak vyditelne..netrailo ma to ale teraz akoby sa mi to opet vracalo...jeden den mam kruhy pod ocami vyraznejsie a druhy nie...a to aj napriek tomu ak sa poriadne vyspim...mohli by ste mi pomoct ako sa toho zbavit??alebo aspon nieco s tym robit nejako to zamaskovat(nemyslim make-upom)..dakujem

anonym22

keby som mala 48kil tak som rada...bohuzial, mam 16rokov, cca 162cm a 42kil.. nedari sa mi pribrat pretoze mam rychli metabolizmus.. doktorka mi tvrdi ze na svoj vek vyzeram normalne, ale ja si to nemyslim..neisom anorekticka, rada jem..ale nech jem cokolvek, pribrat sa mi nedari..